Baltās maģijas rituāli veiksmīgai dienai. Vienkārši un iedarbīgi!

08-02-2019

Screenshot_258

Veiksme ne vienmēr ir mūsu pavadone. Gadās, ka tā iet ar līkumu tieši tajās dienās, kad tā ārkārtīgi nepieciešama. Pavērst dzīves situāciju savā labā un piesaistīt Fortūnas labvēlību palīdzēs vienkārši baltās maģijas rituāli.

Kā pareizi veikt veiksmi, laimi un labklājību piesaistošos rituālus?
Rituāla galvenais priekšnosacījums ir slepenība. Nekādā gadījumā nedalies savos nolūkos veikt rituālu, vēl jo vairāk – klāstīt, kādi bijuši tā rezultāti.

Otrs svarīgākais priekšnosacījums ir vienatne. Jebkurš rituāls veicams vienatnē, lai nekas netraucētu koncentrēties un nenovirzītu no veicamās darbības.

Ne velti senos traktātos norādīts, ka tieši ticība ir jebkura rituāla galvenais virzošais spēks. Bez patiesas ticības, ka rituāls var palīdzēt, vienkārši nekas neizdosies.

Trešais nosacījums: rituāla mērķis nedrīkst būt ļaunuma nodarīšana citam cilvēkam.

Veicot rituālu, domas jākoncentrē uz mērķiem, kāpēc to vispār dari. Tāpēc pirms tā jānomierinās un jāncenšas norobežoties no visām blakusdomām.

Kā piesaistīt labklājību un laimi ar vienkāršu rīta rituālu?
Rituāls ir ļoti vienkāršs, prasa tikai dažas minūtes. Tāpēc to ērti izpildīt no rīta, nodrošinot sev veiksmi visai dienai.

Pēc pamošanās trīs reizes noskalo seju ar ūdeni un saka šādus vārdus: “Nomazgāju neveiksmes, labklājībai durvis atveru.”

Pirms iziešanas no mājām jāapstājas pie loga vai durvīm. Jāpaklanās katrai debespusei pulksteņrādītāja virzienā, sākot ar austrumiem, un jāsaka šādi vārdi: “No visām zemes malām pie manis plūst veiksme, uzlādē mani ar spēku un sargā no problēmām.”

Svarīgi: rietumiem un austrumiem jāpaklanās saliecot uz priekšu labo roku, bet ziemeļiem un dienvidiem – kreiso.

Pēc tam atkal nostājas ar seju pret austrumiem un, liekot roku uz pakauša, trīs reizes paklanās. Tas nozīmē rituālu paklanīšanos augstākajiem spēkiem.

Avots: “Esotericblog”

loading...