Austrumu horoskops JŪNIJA otrajai pusei pēc dzimšanas gada

16-06-2019


Žurka
Žurka noskaņota izlēmīgi un lietišķi – šis ir enerģisks laiks Žurkas gados dzimušajiem. Un nekāda sentimenta vai romantikas!

Vērsis
Vērsis ir gatavs konfliktam. Labāk viņu nekaitini! Mēneša beigās viņa noskaņojumu maigāku padarīs ievērojama peļņa.

Tīģeris
Piemērots laiks, lai parūpētos par savu veselību. Vientuļiem Tīģeriem nav ieteicams pieņemt iepazīšanās piedāvājumus. Nav īstais brīdis romantikai.

Zaķis (Kaķis)
Šī jaukā dzīvnieka gados dzimušajiem vērtīgi atrisināt ģimenes problēmas, atbalstīt un motivēt radiniekus, aizvērt durvis toksiskiem cilvēkiem un negaidīt pateicību. Un ne mirkli miera!

Pūķis
Pūķiem īsts mīlestības laiks, un viņš tai ir gatavs. Pūķis citiem šķiet īpaši valdzinošs. Var sākties nopietnas attiecības. Un lai visa pasaule pagaida!

Čūska
Ja vajadzīgs padoms vai nopietna saruna par dzīvi – meklē Čūsku. Čūskas jūnijā būs neticami dāsnas saskarsmē un dāvās lieliskus padomus visiem. Visā pārējā viņas būs strikti praktiskas, taupīgas un pat
skopas.

Zirgs
Zirgam jūnijā daudz darba. Iespējams, viņš saņems pārmetumus par pārmērīgu centību, un citi neklausīsies viņa padoms. Tomēr Zirgs turpinās darboties, un rezultāti viņu iepriecinās.

Kaza
Mierīgs laiks Kazas gados dzimušajiem – nekādu traģisku jaunumu, spēcīgu emociju, dižu plānu, kaislību vai versmainu emociju – Kaza varēs atpūsties.

Pērtiķis
Fortūna Pērtiķa gadā dzimušos lutinās visu jūniju. Nelaid garām izdevīgo brīdi izdarīt daudz laba un pavirzīt savus plānus! Visu pārējo varēsi nopirkt.

Gailis
Pienācis laiks apstāties, paņemt pauzi un izanalizēt, kas galu galā notiek tavā dzīvē. Atsakies no toksiskiem cilvēkiem un neinteresantiem projektiem vasaras sākumā – tā piešķirsi labu noskaņu visai vasarai.

Suns
Patiešām labs mēnesis Suņa gadā dzimušajiem, var teikt – viens no labākajiem šajā gadā. Gaidāma laba peļņa un ienākumi, privātajā dzīvē viss mierīgi un arī veselībai tikai iepriecina. Var atslābināties un atpūsties!

Cūka
Jābažījas tikai par vienu – nelaipnu un skaudīgu skatienu no malas. Tāpēc gada saimniecei nav ieteicams stāstīt par saviem sasniegumiem un tālākajiem plāniem. Citādi veiksme var novērsties.

loading...