AUNA zīmē dzimis bērns. Ja vēlies superbērnu, izaicini viņu!

26-03-2020

berns_auns

21. martā Saule ieiet Auna zīmē, un daudzi mazi un lieli šajā laikā dzimušu Auniņi svin dzimšanas dienu. Kas jāzina vecākiem, kuru atvase nākusi pasaulē šajā ugunīgajā zīmē, lasi šajā rakstā!

Mātei un tēvam tikai uz brīdi jānovēršas, kad mazais Auns ar visu savu plaušu spēku un piepūlē sakarsušu seju pieprasīs uzmanību. Kā tad tā? Netieku ievērots? Kurš šeit galvenais?

Galvenais, protams, ir viņš — Auns. To viņš liks jums noprast jau no dzimšanas brīža. Kad viņš iemācīsies turēt rokās karoti, tad sitīs ar to pa šķīvi, līdz pievērsīs sev uzmanību. Viņš neļaus ēdināt sevi ar to, kas nepatīk. Dārzeņu biezeni izspļaus uz grīdas, šķīvi ar negaršīgu putru uzmauks galvā un tā saturu izsmērēs pa seju, lai parādītu visiem, ka tas nav ēdiens, ko piedāvāt mazuļiem.

Savās darbībās meitenes būs ne mazāk kategoriskas kā zēni, bet varbūt pat vairāk, jo grūti paredzēt tik dzelžainu apņēmību jaunam un maigam radījumam. Vai kāds gan teicis, ka šis radījums — maigs? Aprīļa metāls — dzelzs, bet akmens — dimants, un kas varētu būt cietāks par dimantu?

Auns-mazulis sāks staigāt un runāt agrāk par saviem vienaudžiem. To būs neiespējami vadīt. Mēģiniet padraudēt ar pirkstu savam mazulim-Aunam, viņš izdarīs to pašu. Ar audzināšanu jānodarbojas no pirmajām dienām. Esiet uzmanīgi: viņam ir nosliece uz nelaimes gadījumiem, sevišķi galvas, un sejas ievainojumiem. Asi priekšmeti un sērkociņi jānovieto pēc iespējas tālāk, citādi bērns tos dabūs un izmēģinās darbībā. Domājat, ievainojot sevi vai apdedzinoties, viņš ko iemācīsies? Nekā tamlīdzīga.

Viņš turpinās tādā pašā garā, un jums draud mūžīgās galvassāpes.

Paaudzies Auns mīl bieži uzbrukt vecākiem ar skūpstiem un glāstiem. Tik demonstratīva maiguma izrādīšana Auniem raksturīga.

Ja nolēmāt ataicināt kādu no radiniekiem pieskatīt savu brīnumu, kamēr būsiet viesos, labāk šo cilvēku Iepriekš par visu brīdināt. Citādi kāda no tantēm, pieķerot Aunu cukura zādzībā, izteiks aizrādījumu, atbildei saņemot niknu pretsparu niķīgas kliegšanas un sparīgas kāju dauzīšanas veidā. Nabaga vecenīti sarūgtinās ne tikai līdzīga reakcija no bērna puses, bet arī turpmākā izskaidrošanās ar vecākiem, un bailes, ka bērns niknumā var sevi savainot.

Paaugoties un izslimojot visas labi un mazpazīstamās bērnu slimības, jūsu lolojums sāks demonstrēt raksturu. Absolūti neiespējami paredzēt viņa rīcību, ja kāds mēģinās iejaukties un iztraucēt veikt nodomāto. Tomēr niknuma uzliesmojumi neturpināsies ilgi un pārvērtīsies žilbinošā smaidā. Ar pārsteidzošu dāsnumu viņš piedāvās biedriem savas rotaļlietas. Kaut vienam aizskarot viņa jūtas, dāsnums izzudīs.

Mazie Auni nav sevišķi uzcītīgi skolēni un tos neiespaido fakts, ka liek ņemt piemēru no daudz sekmīgākiem skolēniem. Tai vietā, lai pārmestu bērnam-Aunam, izaiciniet viņu un tas atbildēs uz izaicinājumu. Piemēram, sakiet, kaut viņš arī mācās sliktāk par savu draugu, jūs tādēļ nemīlat viņu mazāk. Kas tad tikai sāksies? Viņš aizrausies ar mācībām, lai pierādītu visai pasaulei, arī jums, ka viņš ir labāks un svarīgāks par citiem. Pārliecinājušies par šī eksperimenta burvju spēku, neaizmirstiet to paziņot skolotājam. Ticiet, skolotājs būs gandarīts, sevišķi, ja viņa klasē ir vairāki Auni.

Parasti Auni ātri izprot būtību, labi iegaumē un lieliski izprot priekšmetus, ja kaut nedaudz papūlas. Nākas tikai brīnīties, ka intelekta koeficienta noteikšanas testos tiem ir augsti rādītāji, bet klasē viņi ieņem priekšpēdējo vietu. Tā notiek, kamēr nav aizskarta patmīla, bet, līdzko to aizskar, Auns kļūst visur pirmais.

Bērniem-Auniem bagāta izdoma, tie ir sapņaini un sentimentāli un, ja eksistē praktiska ideālista tips, tad jūsu bērns — vistīrākā šī fenomena izpausme. Viņš ir naivs un stingrs, maigs un neatlaidīgs vienlaicīgi, un šīs īpašības ļoti organiski savienojas viņa raksturā. Viņš pastāvīgi pārsteigs ne tikai jūs, bet arī savus nākošos draugus, ienaidniekus, darbabiedrus, priekšnieku un mīļoto.

Bērni-Auni ir vienaudžu kompānijas dvēsele, ideju ģeneratori. Mēģiniet nepakļauties tiem vai apstrīdēt līdera pozīciju, tūdaļ sāksies vētra. Tādēļ Aunus no pašas bērnības jāpieradina pie disciplīnas un pacietības, citādi tiem dzīvē klāsies grūti. Atcerieties, sirds dziļumos maigais Auns bīstas nepatikt vai netikt mīlētam. Rodas izmisums, kad noliedz viņu vai viņa idejas. Ar asarām acīs viņš atskries, lai mierināt viņu. Un jūs to darīsiet, mierināsiet, jo dzīvē taču draud tik daudz nepatikšanu — lielu un mazu.

LASI VĒL CITUS AUNA HOROSKOPUS!
AUNA ZĪMĒ DZIMUSI SIEVIETE
AUNA ZĪMĒ DZIMIS VĪRIEITS
DIĒTA AUNAM

Auns patiesi tic pasaku krustmātei ar burvju nūjiņu un milzim, kurš spēj ar vienu rokas mājienu pārvērst veselu pilsētu drupās. Par nelaimi, Auni pūlas attiecināt šos pasaku varoņus uz reāli pastāvošiem cilvēkiem, kas apdzīvo šo cietsirdīgo pasauli un bieži pieņem vēlamo par esošo. Milži izrādās bandīti, bet pasaku krustmāte — blēde.

Kamēr Auni izprot, kas ir kas, tie paspēj saņemt dažus jūtamus dzīves triecienus, kas Aunus tomēr nemulsina. Viņi vēl parādīs šai pretīgajai un trulajai pasaulei, uz ko spējīgi. Atturēt Aunus no nevienlīdzīgas cīņas praktiski nav iespējams, par taisnīgo lietu tie cīnīsies līdz uzvarai. Iedomājieties, cik punu viņi iegūs, un labi vēl, ja tiks cauri tikai ar puniem.Gatavojot Auniem dāvanas, slēpiet tās — Auni savā nepacietībā negribēs ilgi gaidīt pārsteigumu. Ja pret Aunu bērnībā izturas pārāk stingri, viņš var izaugt neciešams un cietsirdīgs, bet, audzis pie mīlošiem un saprātīgiem vecākiem, viņš būs paļāvīgs, piekāpīgs un dāsns cilvēks. Bērns-Auns necieš pavēles.

Ja mīļi viņam ko lūgsiet, viņš pārspēs pats sevi, lai izpildītu lūgumu. Nedrīkst sagraut viņa ticību sev, tas ir kā gaiss, ar ko viņš elpo. Bērnībā viņš spēj aizmukt no mājām. Nepievērsiet tam pārāk lielu uzmanību — tā ir viena no sevis apliecināšanas izpausmēm, turklāt, laiciņu ceļojot, viņš, iespējams, pieņemsies prātā. Iedvesiet viņam, ka jābūt labestīgam pret mazākiem un vājākiem, viņš ieklausīsies.

Ja bērnībā Auns kontaktējas ar saltiem, nelaipniem cilvēkiem, tas viņam var sagādāt spēcīgu dvēseles traumu, bet ne salauzt (atcerieties dimantu!).

Auns aizrautīgi mīl grāmatas un tiecas pēc zināšanām, bet varbūt negribēs veltīt kaut gadu īstu zināšanu ieguvei.

Viņam gribas ātrāk nonākt īstas dzīves atmosfērā, un negaidīt uz to daudzus gadus. Nepārdzīvojiet! Jo vairāk viņš dumpojas, pretojas regulārām nodarbībām, ķeroties te pie vienas, te otras lietas, jo ātrāk viņš patstāvīgi nonāks pie tā, ko jūs visu laiku cenšaties panākt.

Mācot viņu, iedarbojieties ar loģiskas pārliecināšanas un mīlestības palīdzību. Gan vienādi, gan otrādi ir viņam pieņemami. Ja iespaidoties bērnu ar pamācībām un spēku, rezultāts izrādīsies galēji pretējs vēlamajam. Biežāk atgādiniet, kas jums viņā patīk, un viņš centīsies nedarīt to, kas jums nepatīk. Bērnu-Aunu nepārtraukti ar kaut ko jānodarbina, citādi enerģijas pārpalikums var to iegrūst nelaimē.

Lai atgūtu spēkus, Aunam daudz jāguļ un jāievēro režīms.

Bērnam-Aunam patīk pasakas par drošiem, cildeniem varoņiem, kas iekaro pasauli. Viņš visu mūžu tic rūķiem un laumām, pat tad, kad viņam jau ir savi bērni. Jutīgu un mīlošu vecāku uzaudzināts, Auns nebūs beziemesla sapņotājs, bet arī sasniegs savu kvēlāko vēlmju piepildījumu.

loading...