Aukstumā sildīs jūtas! Mīlestības horoskops decembrim visām zodiaka zīmēm

12-12-2017

milestibas_horoskops

Nemanot pienācis šāgada pēdējais mēnesis, kad cilvēki sāk sparīgi meklēt dāvanas saviem mīļajiem Ziemassvētkos. Tikpat spraigi daudzi cenšas atrast savu otro pusīti, bet tie, kam jau ir mīļotais cilvēks, tiecas ienest attiecībās jaunu dzirkstelīti. Bet kā ikvienam no mums decembrī klāsies mīlestības frontē? Uzzini šajā horoskopā!

Auns
auns
2017.gada decembra mīlestības horoskops Aunam iesaka ņemt iniciatīvu savās rokās un pirmajam iepazīties ar cilvēku, kas viņam patīk. Jo tu taču zini visus viltīgos paņēmienus mīlestības jomā, vai ne tā? Liktenis Aunam decembrī ir sagatavojis ne mazums pārbaudījumu. Pusi no tiem tu pārvarēsi godpilni un ar lepni paceltu galvu. Ja esi nolēmis noslēgt laulību ar mīļoto cilvēku, nekāpies atpakaļ. Ieklausies, ko iesaka tuvinieki.

Decembra mīlestības horoskops sievietei Aunam sola brīnišķīgu laiku, kad mīlestība pati tevi atradīs un pacels spārnos vienā acumirklī. Vientuļās sievietes Auni būs laimīgas un pašpaļāvīgas, kas arī nāks par labu. Decembrī tevi gaida neilgs brauciens, kura laikā gaidāma liktenīga tikšanās. Tu izjutīsi tādas simpātijas pret vīrieti, kas nav salīdzināmas ne ar ko.

Decembra mīlestības horoskops vīrietim Aunam iesaka nolūkot tās sievietes, ar kurām viņš strādā vienā kolektīvā. Iespējams, tā nav nejaušība, ka kāda no viņām cienā tevi ar aromātisku kafiju un gardām bulciņām. Vīrietim Aunam, kam jau ir izredzētā, vajadzētu aizdomāties par konkrētākām attiecībām. Jā, jā, runa ir par laulībām.

Vērsis
versis
2017.gada decembra mīlestības horoskops Vērsim sola lielisku mēnesi, kad varēs aizmirst par darbu un veltīt sevi mīļotajam cilvēkam. Jūs būsiet kopā no rīta līdz vakaram, kā arī organizēsiet izklaides un tikšanās ar draugiem. Vientuļie Vērši var satikt cilvēku, par kuru sapņoja daudzus gadus. Decembrī izveidosies nestandarta situācija darbā. Dienesta romāns Vērsim būs šokējošs, bet kaislīgs.

Decembra mīlestības horoskops sievietei Vērsim prognozē iepriekšējo attiecību atjaunošanos. Tu atkal atgriezīsies pie vīrieša, ar kuru ilgstoši biji kopā. Sievietei Vērsim nevajag ticēt solījumiem un skaistām frāzēm. Cieni iemīļoto par viņa rīcību, nevis ej savu emociju pavadā.

Decembra mīlestības horoskops vīrietim Vērsim sola sāpīgu situāciju mīlas jomā. Ja esi gatavs šķirties no mīļotās sievietes, tad izlem spert šādu soli un nevienu nevaino. Decembrī par Vērsi interesi izrādīs sieviete, kas ir daudz vecāka par viņu. Neklausies, ko iesaka draugi. Tev pašam ir jābūt pārliecinātākam un uzstājīgākam, citādi palaidīsi garām iespēju izveidot stipras attiecības.

Dvīņi
dvinis
2017.gada decembra mīlestības horoskops Dvīņiem sola daudz romantikas un fantastisku kaisli. Tas viss vairos labu noskaņojumu svētku priekšvakarā. Esi uzmanīgs ar partneriem, kurus maz pazīsti. Dvīņus var izmantot savtīgiem mērķiem, bet viņi var uzskatīt aplidošanu un komplimentus par patiesām simpātijām. Ja decembrī tu iepazīsies ar Aunu vai Skorpionu, šiem romāniem diez vai būs turpinājums. Toties ar Svariem Dvīņiem var uzplaukt mīlestība.

Decembra mīlestības horoskops sievietēm Dvīņiem prognozē piedzīvojumus un spilgtus iespaidus. Iemīļotais būs greizsirdīgs bez iemesla, tāpēc centies izvairīties no kompromitējošām situācijām un esi iecietīgāka. Ja kāds vīrietis pārāk bieži nonāks sievietes Dvīņu redzeslokā, neuzskati to par nejaušību. Iespējams, viņš ir tavs liktenīgais cilvēks.

Decembra mīlestības horoskops vīrietim Dvīņiem sola harmoniskas un siltas attiecības ar mīļoto. Tu pat izlemsi viņai izteikt laulību piedāvājumu un saderināties. Vīriešiem Dvīņiem vajag ieklausīties tajā, ko saka sirds, nevis skaudīgie draugi. Pastāv liela liktenīgās tikšanās varbūtība.

Vēzis
vezis
2017.gada decembra mīlestības horoskops Vēzim sola skaistu romānu ar turpinājumu. Tu tik sen gaidīji šo brīdi, ka nedaudz apjuksi un pat mēģināsi bēgt no mīļotā. Ja Vēzim jau ir mīļotais cilvēks, tad kopā ar viņu var organizēt ceļojumu. Iespējams, tev roku un sirdi piedāvās cilvēks, no kura tu nepavisam negaidīji šādu rīcību.

Decembra mīlestības horoskops sievietei Vēzim iesaka uzmanīgi sekot likteņa mājieniem. Tā tu nepalaidīsi garām savu laimi un varēsi izveidot patiesas un ilgstošas attiecības. Sieviete Vēzis mīlestībā būs tik kaislīga un azartiska, ka viņai decembrī būs nevis viens, bet vairāki romāni. Tu iemīlēsies vīrietī, kas ir daudz jaunāks par tevi, taču tas neapturēs ne tevi, ne viņu.

Decembra mīlestības horoskops vīrietim Vēzim prognozē cīņu ar sāncenšiem. Izrādās, ka par tavas iecerētās uzmanību ir gatavi cīnīties uzreiz trīs cienījami kavalieri. Vīrietim Vēzim kopā ar iemīļoto vajag atrast tādu aizraušanos vai hobiju, kas apvieno intereses un satuvina garīgi. Mēneša beigās izrādi dāsnumu un uzdāvini izredzētajai dārgu rotu vai modernu aksesuāru.

Lauva
lauva
2017.gada decembra mīlestības horoskops Lauvam iesaka dot brīvību savai otrajai pusītei. Nepārdzīvo, ka viņš/viņa pārkāps robežas vai atstās tevi vientulībā. Ja tu pilnībā uzticies mīļotajam cilvēkam, viņš tev atbildēs ar to pašu. Vientuļie Lauvas decembrī nedaudz skums, ka tā arī nav satikuši īstu mīlestību. Veltīgi bēdāties, jo daudzajos svētku pasākumos decembrī būs lieliska iespēja satikt savu liktenīgo cilvēku.

Decembra mīlestības horoskops sievietei Lauvai prognozē patīkamu un romantisku laiku, kad gribēsies aizmirst par ķibelēm un izbaudīt svētku burvību. Tev būs tāda iespēja, ja satiksies ar draugiem, kā arī aizmirsīsi par pēdējo neveiksmīgo romānu. Sievietei Lauvai nevajag baidīties atklāti demonstrēt savas jūtas. It īpaši, ja tas ir “tavs” vīrietis.

Decembra mīlestības horoskops vīrietim Lauvam iesaka izrādīt cēlsirdību un bruņnieciskumu attiecībā pret izredzēto. Viņa, protams, negaida no tevis varoņdarbus, taču lieku reizi pateikt komplimentu un apskaut viņu tu vari. Situācija Lauvam veidosies tā, ka viņš nepaies garām savai mīlestībai.

Jaunava
jaunava
2017.gada decembra mīlestības horoskops Jaunavai prognozē vairākus pārbaudījumus, kuri jāpārvar godpilni. Ja tu esi spēcīgi pieķēries/pieķērusies savam izredzētajam/izredzētajai, tad novērtē šīs jūtas un nemēģini visu krasi mainīt. Mīlestība pie cilvēka neatnāk bieži, vēl jo vairāk patiesa. Decembra horoskops Jaunavai iesaka decembrī būt maigākai/maigākam pret savu otro pusīti un kopā radīt savu Ziemassvētku pasaku.

Decembra mīlestības horoskops sievietei Jaunavai iesaka būt iecietīgākai un patiesākai ar partneri. Atturība un ārēja augstprātība liek viņam šaubīties par tavu jūtu dziļumu. Decembrī sievietes Jaunavas dzīvē notiks kaut kas neparasts, kas liks pārskatīt uzskatus par mīlestību un laulību. Neesi pārlieku praktiska, bet ļauj mīļotajam vīrietim parūpēties par tevi kā par mazu, neaizsargātu meiteni.

Decembra mīlestības horoskops vīrietim Jaunavai iesaka doties meklēt tādu sievieti, ar kuru kopā var iet caur uguni un ūdeni. Tos vīriešus Jaunavas, kam jau ir otra pusīte, mocīs šaubas un viņi centīsies no iemīļotās panākt mīlestības pierādījumus. Atceries, ka viss ir labs, ja ievēro mēru.

Svari
svari
2017.gada decembra mīlestības horoskops Svariem iesaka uz laiku abstrahēties no problēmām un pilnībā veltīt sevi tuvajiem cilvēkiem. Ar dzīvesdraugu būs nedaudz saspīlētas attiecības naudas trūkuma un tavas aizņemtības dēļ. Svariem decembrī vajag atteikties no vieglprātīgiem sakariem, ja viņi vēlas izveidot stipras attiecības. Ar Ūdensvīru un Dvīņiem var izveidoties draudzība un mīlestība, bet Zivīm decembrī labāk iet ar līkumu.

Decembra mīlestības horoskops sievietei Svariem iesaka būt prātīgākai un nezaudēt galvu kaisles un jūtu dēļ. Kontrolē katru savu soli un darbību, kā arī pirmā neveido kontaktu ar iepatikušos vīrieti. Decembrī sieviete Svari dosies ceļojumā, ja vēlēsies nedaudz dažādot savu dzīvi. Pielūdzēju būs daudz, taču сienīgu vīrieti starp viņiem tā arī neatradīsi.

Decembra mīlestības horoskops vīrietim Svariem iesaka darīt visu tās sievietes labā, kas savaldzinājusi un iekritusi tev sirdī. Tikai izvairies no avantūristēm un blēdīgām dāmītēm, no kurām personiskajā dzīvē ir vienas vienīgas problēmas. Ja decembrī izredzētā piedāvās braukt atpūsties uz ārzemēm, tad vajag piekrist.

Skorpions
skorpions
2017.gada decembra mīlestības horoskops Skorpionam sola tālu braucienu, kura laikā viņš/viņa iepazīsies ar interesantu cilvēku. Tev ir lielas iespējas uzlabot savu personisko dzīvi, kā arī iekarot tā cilvēka simpātijas, kas tev iepaticies. Vientuļie Skorpioni varēs atrast savu mīlestību, ja uzticēsies sirds balsij. Decembrī mazāk klausi draugu padomiem. Uzmanīgi ieskaties savā apkārtnē, un tad daudz kas kļūs skaidrs.

Decembra mīlestības horoskops sievietei Skorpionam iesaka būt izlēmīgākai vārdos un darbos. Nebaidies, ka vīrietis sapratīs tevi nepareizi, kā arī neturi sevī spēcīgas jūtas. Sieviete Skorpions decembrī var satikt jaunu mīlestību, bet, lai to noturētu, vajadzēs daudz pūļu un gudrības. Daudzas sievietes Skorpioni nonāks mīlas trīsstūrī, no kura izkļūt palīdzēs tuva draudzene.

Decembra mīlestības horoskops vīrietim Skorpionam iesaka mazāk idealizēt partneri. Tu arī pats esi tāls no pilnības, tāpēc atsakies no piekasīšanās un kritikas. Lielu daļu laiks vīrietis Skorpions pavadīs darbā. Tas, protams, atsauksies uz personisko dzīvi ne labākajā veidā.

Strēlnieks
strelnieks
2017.gada decembra mīlestības horoskops Strēlniekam iesaka nopietni padomāt par atpūtu un paņemt atvaļinājumu. Vēl jo vairāk tāpēc, ka mājinieki jau liek tev manīt par došanos ceļojumā mēneša garumā. Strēlniekam vajag atcerēties par augstsirdību un romantiskiem pārsteigumiem, kas palīdz nostiprināt attiecības ar mīļoto cilvēku. Decembrī tev būs jāpārdzīvo, ka mīļotais cilvēks sarīkos ne vienu vien skandālu un paudīs savas kaprīzes, taču pacenties pret visu attiekties ar sapratni.

Decembra mīlestības horoskops sievietei Strēlniekam prognozē grūtu mēnesi jūtu un attiecību ziņā. Sākumā tu piesaistīsi pielūdzējus ar savu neordināro ārieni un dedzīgumu, bet pēc tam daudzi sāks baidīties no tavas uzstājības. Sieviete Strēlnieks nejauši uz ielas satiks vīrieti, kuru agrāk stipri mīlēja. Ja jūtas vēl ir palikušas, tad atrodi veidu, kā attiecības atjaunot.

Decembra mīlestības horoskops vīrietim Strēlniekam sola liktenīgu tikšanos ar sievieti, par kādu viņš ilgu laiku sapņoja. Šī dāma patīk tev gan ārienes, gan rakstura ziņā. Ar bijušajām draudzenēm Strēlniekam ir jāizskaidrojas, lai tās nezvanītu viņam trijos naktī un neapgrūtinātu ar īsziņām.

Mežāzis
mezazis
2017.gada decembra mīlestības horoskops Mežāzim iesaka sākumā domāt, bet pēc tam runāt un dot solījumus. Ja tev jau ir partneris, tad centies viņu neaizvainot ar savu dzēlīgumu un indīgajām piezīmēm. Decembrī daudzi Mežāži atgriezīsies pie bijušā mīļotā – vīra, sievas vai mīļākā/mīļākās. Ar Ūdens zīmēm tev izveidosies brīnišķīgas attiecības, bet Uguns zīmju pārstāvji morāli apspiedīs Mežāzi un radīs daudz problēmu un vilšanos.

Decembra mīlestības horoskops sievietei Mežāzim iesaka vispirms meklēt uzticamu draugu, nevis kaislīgu mīļāko. Protams – ja tavs izredzētais ir tuvu ideālam, tad apsveicam. Sievietei Mežāzim decembrī nav vēlams flirts ar kādu no kolēģiem. Tas radīs negatīvas sekas, un tu pati kaitēsi savai reputācijai.

Decembra mīlestības horoskops vīrietim Mežāzim iesaka būt nedaudz drosmīgākam un uzņemties lielāku iniciatīvu. Pēdējā laikā tu esi izveidojis klusa un kautrīga cilvēka tēlu, kas tev nepavisam nepiestāv. Ja esi izlēmis iepazīties ar apburošu būtni, atsauc atmiņā elementārus aplidošanas paņēmienus. Ziedi, dāvanas, pastaigas mēness gaismā!

Ūdensvīrs
udensvirs
2017.gada decembra mīlestības horoskops Ūdensvīram neiesaka būt greizsirdīgam un apgrūtināt izredzēto ar savām aizdomām. Velti vairāk laika tam/tai, ko mīli, citādi paliks viens kopā ar darbu. Vientuļie Ūdensvīri decembrī piedzīvos jaunas mīlestības šķautnes. Romantiska tikšanās saknē izmainīs tavu dzīvi. Cilvēks, ar kuru Ūdensvīrs iepazīsies, nebūs no tās cilvēku kategorijas, ar kuru viņš pieradis būt saskarsmē.

Decembra mīlestības horoskops sievietei Ūdensvīram prognozē ne mazums kompleksu intīmajā sfērā. Tev vajag steidzami apmeklēt stilistu un kosmetologu, lai padarītu oriģinālu savu tēlu. Sievietes Ūdensvīra attiecības ar partneri kļūs nedaudz vēsākas. Iespējams, ka pēdējais strīds ir jūs attālinājis vienu no otra. Taču ar laiku situācija normalizēsies, lai gan sievietei Ūdensvīram nebūs viegli tikt galā ar savu lepnību.

Decembra mīlestības horoskops vīrietim Ūdensvīram sola tikšanos ar viņa sapņu sievieti. Tu beidzot iegūsi pārliecību par sevi un sajutīsi pamatu zem kājām. Izredzētā pilnībā atbildīs tavām gaidām, tāpēc decembrī tu no viņas burtiski neatiesi ne soli.

Zivis
zivis
2017.gada decembra mīlestības horoskops Zivīm prognozē kārtējās ilūzijas kārdinājumu. Tu piedzīvosi vilšanos mīlestībā, pēc kuras tik patiesi tiecies. Decembrī nav vērts bēdāties, jo tava laime nav aiz kalniem. Zivīm nepieciešams pašām būt aktīvākām, lai iekarotu tā cilvēka simpātijas, kas viņām patīk. Mūžīgā dzīšanās pēc sapņa par neparastu mīlestību turpināsies līdz decembra beigām.

Decembra mīlestības horoskops sievietēm Zivīm sola mierīgas un harmoniskas attiecības ar mīļoto. Ja tev nepietiek romantikas, izdomā kaut ko oriģinālu un interesantu. Daudzām sievietēm Zivīm decembrī nāksies uz laiku šķirties no mīļotā vīrieša komandējuma vai kāda cita iemesla dēļ.

Decembra mīlestības horoskops vīriešiem Zivīm iesaka būt maigākiem un atvērtākiem saskarsmē ar mīļoto. Ja tu izrādīsi savu egoismu un uzstājību, tad viņa diez vai novērtēs šādu uzvedību. Atceries, ka tavas attiecības ar izredzēto ir tavu vārdu un rīcības atspulgs. Decembrī vīrieši Zivis pasniegs dāsnas dāvanas un sagādās patīkamus pārsteigumus tai, kuru tik ilgi centās iekarot.

Avots: “astroruk.ru”

loading...

1 Comment

  1. Liene 01.12.2017 at 20:00 - Atbildēt

    Bieži stresa, domstarpību un pat laulības šķobīšanās pamatā ir materiālās problēmas. Ne velti senči runāja ka kur nabadzība nāk mājās pa durvīm iekšā, tur mīlestība lec laukā pa logu. Protams nauda un pārticība neatrisina visas problēmas, tās tāpat būs, bet citādākas, tādas, kas var pavērt iespēju attīstīties garīgi. Tomēr kaut kādam pamatam no abām pusēm ir jābūt ne tikai morāli, bet arī materiāli, lai pāris varētu dzīvot kopā ilgstoši laimīgās un harmoniskās attiecībās. Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā. Ieskaties: https://goo.gl/yfrtlJ