Augusta veiksminieki. Horoskopa zīmes, kurām laime smaidīs mēneša otrajā dekādē

07-08-2019

Augusta otrajā dekādē labvēlīgs laiks vairākām zodiaka zīmēm, pateicoties trīs labvēlīgiem astroloģiskiem notikumiem. Veiksmes pietiks visiem, sola astrologi, piebilstot – galvenais, kur to meklēt.

1. Pirmā astroloģiskā ietekme – Merkura cilpas beigas. Kad mēneša sākumā Merkurs atsāka kustību uz priekšu, izzuda ar retrogrādo stāvokli saistītās problēmas, bet, lai atgrieztos ierastā dzīves tempā,

Merkuram jāiziet cauri tai zodiaka daļai, kurā tas kustējās retrogrādi.

Un tikai pēc tam var gaidīt progresu Merkura ietekmētajās jomās – komunikācijā, braucienos, mācībās, intelektuālajā darbā, dokumentu lietās. Šis mirklis iestāsies tieši augusta otrajā dekādē, precīzāk, 16,. augustā. Šo laiku iezīmēs jaunas iepazīšanās, sabiedriskā dzīve, jaunas zināšanas, panākumi izglītībā.

Veiksmīgākās horoskopa zīmes būs Dvīņi, Lauvas un Jaunavas. Bet arī pārējie var droši doties dažādos braucienos, plānot tikšanās, iepazīties, pierakstīties uz kursiem un mācīties. Padosies publiska uzstāšanās, runas, raksti, jaunu, praktisku ideju radīšana. Veiksies maiņas darījumi, tirdzniecība, starpniecība.

2. Otrais astroloģiskais notikums ir Jupitera kustības maiņa no retrogrādas kustības uz tiešu kustību.

Jupiters astroloģijā simbolizē veiksmi, un tas nozīmē, ka tās kļūs vairāk ikviena dzīvē. Direktais
Jupiters signalizē, ka laiks attīstīt un paplašināt dzīves perspektīvās jomas – atvērt uzņēmuma filiāles, iekarot jaunas teritorijas, paplašināt ietekmi pasaulē.

Veiksmīgi būs ceļojumi un tiesu lietas, sarosīsies ietekmīgi aizbildņi. Vērts doties uz ārzemēm, komunicēt ar citu valstu pilsoņiem, piedalīties sabiedriskos pasākumos. Vislabāk veiksies Strēlniekiem, bet īpaši neatpaliks arī citas Uguns zīmes – Auni un Lauvas.

3. Trešais svarīgais augusta vidus notikums ir Saules un Veneras tikšanās Jaunavas zīmē. Tā ietekmē vairāk vietas dzīvē veltīsi mīlestībai, skaistumam, harmonijai, komfortam, patīkamu iespaidu gūsānai.

Šis aspekts palīdzēs saprast, ko tu patiesībā gribi no dzīves, kādi cilvēki tev ir simpātiski, kādās attiecībās tev ir patīkami, cik naudas vajadzīgs jaukai dzīvei.

Harmonizēsies attiecības ar kolēģiem un padotajiem, darbs kļūs ienesīgāks.
Sekmīgi noritēs kosmētiskas un ārstnieciskas skaistuma procedūras.

Būs viegli apvienot personiskus mērķus un ambīcijas (Saule) ar labām attiecībām ar apkārtējiem (Venera). Tas ir veiksmīgs astroloģisks aspekts karjeras attīstībai, domubiedru iegūšanai, sabiedriskai dzīvei, atpūtai ar estētisku noslieci, ārienes kopšanai.

Darbs kļūs ienesīgāks, ja spēsi izveidot harmoniskas attiecības kolektīvā un uzlabot darba apstākļus.
Veiksmīgākās zīmes – Jaunava, Vērsis, Svari un Lauva.

Avots: “Esotericblog”

loading...