Augusta beigas būs naudīgas visām horoskopa zīmēm. Tikai – katrai atšķirīgi!

25-08-2020

Skorpions

Pirmdien Skorpioniem būs veiksmīga iepirkšanās interneta veikalos. Otrdien tādi paši pirkumi neattaisnos cerības. Trešdien būs jaunas situācijas, bet ar nelielu ieguvumu. Ceturtdien jāsāk lietas, no kurām vēlas gūt peļņu. Var iepirkties – jebko, bet vislabāk – kaut ko dārgu mājai un ģimenei.

Piektdien nauda varētu ienākt no citas valsts. Svētdien, gluži otrādi, pirkumi ārzemju veikalos, darījumi ar ārzemniekiem, peļņa ārzemēs neveiksies.

Strēlnieks

Visu nedēļu Strēlniekiem jāizdara izvēle starp vienkāršām, vieglām, bet ar kādu dalītām izvēlēm, un sarežģītu, riskantu, bet savu paša ceļu. Tas nebūs viegli, bet galu galā dos vairāk. Bet pauzēs liktenis pasniegs Strēlniekam dāvanas, lai viņš nenokārtu degunu.

Ceturtdien un piektdien gaidāmi patīkami jaunumi naudas lietās. Sestdien var saņemt lielu naudas summu, izdevīgu piedāvājumu vai vērtīgu lietu. To veicinās tikšanās, zvans, jaunumi.

Mežāzis

Mežāža ienākumi būs atkarīgi no cita cilvēka. Runa var būt arī par tēriņiem, lai iepriecinātu partneri, un par alkatīgu konsultantu, kas gaida dāvanu, un, par darījumiem un komerciāliem piedāvājumiem. Otrdien un trešdien naudas būs pārāk maz.

Jāskatās individuāli, vai tās tiešām nepietiek, vai arī Mežāzis vienkārši grib par daudz. Ceturtdien un piektdien Mežāzis dāvanas gan pasniegs, gan saņems. Svētdien grūti vienoties par nopietnām lietām, labāk atpūties.Ūdensvīrs

Ūdensvīru gaida veiksmi. Otrdien būs negaidīta ziņa no bankas, ziņas par bonusiem no veikala vai citas noderīgas ziņas.

Ceturtdien un piektdien kāds atdos lietu, kas īpašniekam nav vajadzīga, bet Ūdensvīram ir vajadzīga pat ļoti. Mistiski veiksies. Sestdien būs ļoti daudz pozitīvu ziņu no komerciestādēm. Tā ir laba diena, lai noformētu apdrošināšanu un parakstītu līgumu bankā. Un tikai svētdien labāk atpūsties no visiem.

Zivis

Ikdienā Zivis nedrīkst nodarboties ar naudas lietām – tās būs smagi, ar šķēršļiem un bez panākumiem. Taču nav izslēgts, ka smagie apstākļi piespiež Zivis atrisināt kādu jautājumu. Ir liela varbūtība, ka tas būs ieilgušais konflikts vai zaudējumi.

Ja nav iespējams atteikties no aktivitātes, Zivis var mierināt sevi ar to, ka brīvdienās nelabvēlīgās astroloģiskās ietekmes beigsies. Nedēļas nogale būs bez smagām domām par problēmām.

Avots: “Esotericblog”

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...