Augusta beigas būs naudīgas visām horoskopa zīmēm. Tikai – katrai atšķirīgi!

25-08-2020

Vēzis

Vēži tērēs sev – savam komfortam, ārienei, atpūtai. Pirmdien šīs lietas būs īpaši veiksmīgas, bet galvenais – palīdzēs Vēzim iegūt iekšējo harmoniju. Otrdien un trešdien viss būs kārtībā. Ceturtdien un piektdien Vēži burtiski peldēsies materiālajā komfortā. Sestdiena ir neitrāla diena, bet svētdiena diemžēl ir neveiksmīga, tāpēc brīvdienās labāk atpūsties no materiālajiem jautājumiem.

Lauva

Lauvu gaida laba nedēļa. Otrdien atnāks negaidīta informācija vai radīsies jauna, laba doma par ienākumiem. Ceturtdien un piektdien Lauvas būs labdarības pārņemti, bet arī paši var rēķināties ar anonīmu dāvanu vai labu attieksmi un atlaidēm veikalos.

Sestdien būs daudz pozitīvas informācijas par naudu. Tā ir labākā diena, lai nopirktu kādus sīkumus vai apmaksātu izglītības kursus. Tikai svētdien Lauvu mēģinās apmānīt. Bet viņi labi sajutīs melus. Tāpēc svētdiena nav paredzēta finanšu operācijām, bet gan domāšanai par to, ko saka un piedāvā.

Jaunava

Diemžēl sievietēm līdz brīvdienām ir neveiksmīga astroloģiskā situācija attiecībā uz materiālajiem labumiem. Viņas izprovocē ilgstošu konfliktu vai nopietnas nepatikšanas. No tām var izbēgt, izvairoties rīkoties ar svešiem līdzekļiem. Jo problēma būs saistīta nevis ar personīgajiem ienākumiem, bet gan ar kāda cita ienākumiem, kredītu, parādu, naudas sodu, nodokļiem. Brīvdienas neko nenesīs, toties visu neitralizēs.Svari

Nedēļas sākumā Svariem ienākumu temats būs viens no galvenajiem. Veidosies daudzas situācijas, tostarp parādīsies arī pavisam jaunas lietas un plāni. Otrdien tikšanās vai ziņas ļaus Svariem atbrīvoties no neērtām saistībām.

Un tad līdz nedēļas beigām viss, kas saistīts ar materiālajiem ieguvumiem, saistīties ar darbu, ienākumiem no profesionālās darbības un svarīgiem pirkumiem. Trešdiena un svētdiena ir neveiksmīga, ceturtdien un piektdien naudas lietās uzsmaidīs liela veiksme.

TURPINĀJUMU LASI NĀKAMAJĀ LAPĀ!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...