Augusta beigas būs naudīgas visām horoskopa zīmēm. Tikai – katrai atšķirīgi!

25-08-2020

Venera šonedēļ atrodas Vēža zīmē. Šis stāvoklis ir saistīts ar taupību, uzkrājumiem, tēriņiem sadzīvei un ģimenei. Venera būs daudzos aspektos ar citām planētām, un tas nozīmē, ka materiālā situācija bieži mainīsies. Kopumā var teikt, ka pie naudas būs iespēja tikt visām horoskopa zīmēm, tikai katrai – atšķirīgā veidā.

Pirmdien Veneras un Mēness trins stāsta, ka mums būs patīkami un interesanti nodarboties ar finansēm. Otrdien un trešdien

Veneras un Jupitera opozīcija norāda uz to, ko mēs gribam un ko varam.

Ceturtdien un piektdien Veneras trins ar Neptūnu atnesīs panākumus tajās privātajās lietās, kuras jūs vēlētos noslēpt no svešiniekiem. Svētdien Plūtona opozīcija ar Veneru brīdina par riskiem.

Auns

Auniem viss nāks ar grūtībām. Daži sarežģīti apstākļi liks viņiem smagi strādāt, uzvesties agresīvi un nepacietīgi. Tas ietekmēs lietas: Auns ar tādu pašu spriedzi risinās arī materiālos jautājumus. Tomēr otrdien dzīve tik un tā pasniegs kādu patīkamu pārsteigumu.

Vērsis

Vērša pamata intereses būs saistītas ar tuvāko apkārtni, radiniekiem, ģimenes braucieniem, tirdzniecību un apmaiņu. Otrdien un trešdien Vērsim būs jāatsakās no ieguvumiem, lai saglabātu autoritāti.

Ceturtdien un piektdien Vērsis atklās ienākumus, par kuriem nav domājis. Turklāt trešdien un ceturtdien Vērsim būs darījumi, kas attiecas uz svešiem vai kopīgiem līdzekļiem. Svētdien neparedzēti apstākļi izjauks Vērša plānus.Dvīņi

Dvīņi risinās jautājumus, kas attiecas uz brīviem līdzekļiem – kaut ko pirkt, tērēt pārpalikumus, domās, kā vairāk nopelnīt. Viss noritēs veiksmīgi. Tādiem jautājumiem ir laba pirmdiena, ceturtdiena un piektdiena, kā arī otrdiena, trešdiena un svētdiena. Bet katrā ziņā runa nav par līdzekļu trūkumu ikdienas lietām vai reāli nozīmīgas mantas zudumu.

Tomēr ar kopīgu un svešu naudu līdz brīvdienām būs grūti. Tur izveidosies ilgstošs konflikts vai parādīsies ilgstoša problēma.

TURPINĀJUMU LASI NĀKAMAJĀ LAPĀ!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...