Augošs Mēness Vēža zīmē. Ko tas sola nedēļas nogalē?

21-04-2018

sieviete_meness1


Mēness enerģētika – atslēga veiksmīgai dzīvei, kas pat sarežģītākajās dienās palīdz atrast savu vietu. Mēness ietekme kļūst destruktīva vien zvaigžņu un citu planētu stāvokļa dēļ.

21. aprīlī Mēness pāriet Vēža zīmē. Septītā Mēness diennakts ir neticami produktīvs laiks visiem, kas zina, ko grib.

Magnētiskās vētras vienkārši nav iespējamas. Zeme atrodas maksimāli labvēlīgā stāvoklī.

Kas nesīs veiksmi nedēļas nogalē:
– Darbīgums, aktivitāte;
– Svarīgu lēmumu pieņemšana;
– Komandas darbs;
– Tuvinieku padomi;
– Meditācija lūgšanas, garīgi meklējumi;
– Jaunu aizraušanos meklējumi.

Kas atbaidīs panākumus:
– neapdomīgums;
– egoisms;
– netaktiskums.

Mājas darbi pēc Mēness kalendāra
Mājās nevajadzētu pavadīt pārāk daudz laika. Tiem, kas šajās brīvdienās strādā, Visums dāvās veiksmi. Ja svarīgu darba pienākumu nav, droši nododies mājas darbiem, tikai no rīta puses, jo vakaru vajadzētu veltīt atpūtai.

Dienas pirmajā pusē izdari visu, ko nepaguvi nedēļas laikā: izmazgā veļu, novāc visu nevajadzīgo, bet vēl labāk – izmet krāmus atkritumos, jo šī ir laba diena, lai atbrīvotos no visa liekā.

Ja mājās nekā prātīga darāma nav, dodies pastaigāties svaigā gaisā, ļaujot mājai pildīties ar pozitīvu enerģiju.Ko uzvilkt?
Ar to nevajadzētu būt problēmām, jo tu pati zini, kas piestāv tavam noskaņojumam šajā nedēļas nogalē. Astrologi iesaka tikai vienu – ģērbies pēc iespējas ērtāk. Eksperimenti nebūs bīstami, toties tos nevarēs saukt par ērtiem.

Labākie talismani būs hrizolīts un jašma. Tie sniegs papildu enerģiju, ļaus sakārtot dzīvi, padarīs to saprotamāku. Viens no galvenajiem astrologu brīdinājumiem: šajās dienās velti neriskē. Stabilitāti visās jomās palīdzēs saglabāt platīna un sudraba rotas.

Finanses un karjera
Bez vajadzības skriet uz biroju brīvdienās, protams, nevajag. Bet var padomāt par iespējām palielināt ienākumus. Kādam tas būs vaļasprieks, citam – jaunu zināšanu ieguve. Starp citu tieši jaunu lietu apgūšana padosies īpaši viegli.

Mīlestība un attiecības
Mīlestībā palīdzēs neatlaidība, bet bez liekas ekspresivitātes. Seko saviem galvenajiem principiem, bet nebaidies būt elastīga, tas nenozīmē vājumu. Vienkārši mācies nedaudz piekāpties otrajai pusītei, jo šajās dienās to izdarīt nebūs viegli. Jebkurš nepārdomāts izteikums tiks vērtēts kā netaktiskums un paliks cilvēku atmiņā. Būs nosliece atcerēties tikai slikto.

Labākais veids tuvināties kādam – kaut ko kopā darīt. Ja attiecības ir jau sen, centieties visu darīt kopā. Jo vairāk kopīgu mērķu un uzdevumu, jo labāk. Iepazīstoties vēlams izturēties tā it kā nevis flirtētu, bet noslēgtu līgumu.

Veselība un noskaņojums
Garastāvokli nekas neapdraudēs, bet labāk nedomāt virspusēji. Dziļāki patiesības meklējumi sava prāta dzīlēs izrādīsies visai produktīvi. Iespējams, atklāsi sevī kādu slēptu potenciālu, sapratīsi dzīves jēgu un aptversi, kas notiek apkārt.

Problēmas ar veselību nav gaidāmas, laba diena sportistiem, jo ķermenis nepretosies lielai slodzei. Galvenais – to pareizi sadalīt!

loading...