Augoša Mēness bērni: pašapziņa, ambīcijas, mērķtiecība

06-08-2023

Foto – Pixabay

Astrologi uzskata, ka Mēness fāzes var ietekmēt cilvēka īpašības un personības iezīmes. Tiek uzskatīts, ka cilvēkiem, kas dzimuši augošā Mēness fāzē, kas iestājas starp jaunmēnesi un pilnmēnesi, piemīt noteiktas īpašības, kas saistītas ar šo Mēness fāzi.

Augošs mēness – no 16. līdz 29. augustam

Dažas kopīgas īpašības, ko astrologi var saistīt ar cilvēkiem, kuri dzimuši augošā Mēness laikā!

1. Izaugsme un attīstība: Mēness augšanas periods ir izaugsmes un attīstības periods. Tiek uzskatīts, ka šajā fāzē dzimušie pastāvīgi attīstās, meklē jaunu pieredzi un vēlas mācīties un paplašināt savas zināšanas.

2. Entuziasms un optimisms: Augoša Mēness bērni bieži tiek uzskatīti par optimistiskām un entuziasma pilnām personībām. Viņiem ir pozitīvs skatījums uz dzīvi, un viņi ir sajūsmā par iespējām, kas paveras nākotnē.

3. Ambīcijas un mērķtiecība: Astrologi saista vaskējošo Mēnesi ar mērķtiecību un mērķtiecību. Tiek uzskatīts, ka šajā fāzē dzimušie cilvēki ir mērķtiecīgi, apņēmīgi un motivēti sasniegt savus mērķus.

4. Pašapziņa: Tiek uzskatīts, ka cilvēkiem, kas dzimuši šajā astronomiskajā fāzē, piemīt spēcīga pilnvērtības un pašpārliecinātības sajūta. Viņi var būt pārliecinoši un gatavi uzņemties vadošas lomas.

5. Radošums un iedvesma: Augošā Mēnesī dzimušie bieži vien tiek saistīti ar radošumu un iedvesmu. Viņiem var būt auglīga iztēle, un viņi var rast inovatīvus problēmu risinājumus.

6. Emocionālā atvērtība: Tiek uzskatīts, ka bērni, kas dzimuši augošā Mēness fāzē, ir emocionāli atvērti un atklāti. Viņi var būt kontaktā ar savām jūtām un brīvi izpausties.

7. Pielāgošanās spējas: Tāpat kā Mēness ir augošs, tiek uzskatīts, ka šajā fāzē dzimušie cilvēki viegli pielāgojas un ir elastīgi. Viņi spēj viegli pārvarēt pārmaiņas un izaicinājumus.

8. Sabiedriskums: Augošā Mēness cilvēki bieži tiek uzskatīti par sabiedriskiem un draudzīgiem. Viņiem patīk kontaktēties ar citiem un veidot jaunas attiecības.

Svarīgi atzīmēt, ka astroloģija ir uzskatu sistēma, un šie raksturojumi ir vispārīgas tendences, kas tiek piedēvētas cilvēkiem, kuri dzimuši augošā Mēness fāzē.Individuālās personības iezīmes veido daudzi faktori, un astroloģija ir tikai viens no skatupunktiem cilvēka uzvedības izpratnei. Tāpat kā jebkuru astroloģisku interpretāciju, ir svarīgi izmantot to kā ieskatu un pašrefleksijas avotu, nevis kā galīgo spriedumu.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Pilnmēness bērni: kā astrologi raksturo pilna mēness dienā dzimušus cilvēkus

Mēness fāzes atvieglo mājas soli. Ko darīt augošā, ko – dilstošā mēnesī?

Mēness kalendārs friziera apmeklējumam AUGUSTĀ. + Vēl piecas prognozes šim mēnesim!