Augi “pret nerviem”, nogurumu, imunitātei. Piecas receptes

13-12-2017

augi


Pret paaugstinātu uzbudinātību
* Ēdamkaroti sasmalcinātu baldriāna sakņu aplej ar glāzi verdoša ūdens, 20 minūtes nostādina, tad izkāš. Lieto karstu pa glāzei pirms gulētiešanas. Ārstēšanās kurss – trīs nedēļas. Minimālais pārtraukums starp kursiem – viens mēnesis.

Pret miegainību un vārgumu
* Pusi ēdamkarotes sasmalcinātu piparmētras lapu aplej ar glāzi karsta vārīta ūdens, nepārtraukti maisot, 15 minūtes karsē ūdens peldē, 45 minūtes atdzesē līdz istabas temperatūrai, tad izkāš. Dzer siltu pa pusglāzei 2 reizes dienā 15 minūtes pirms ēšanas.

* Sajauc vienādās daļās kazeņu saknes, raudeņu lakstus, melisas un nātru lapas. Ēdamkaroti sasmalcinātā maisījuma aplej ar glāzi verdoša ūdens, 15–20 minūtes nostādina, tad izkāš. Dzer pa glāzei 3 reizes dienā.

Imunitātes paaugstināšanai un nervu sistēmas darbības stabilizēšanai
* Saberž 5 ēdamkarotes irbeņu ogu, maisot aplej ar 3 glāzēm verdoša ūdens, 4 stundas nostādina, tad izkāš. Dzer pa pusglāzei 3 reizes dienā pirms ēšanas. Ārstēšanās kurss – viens mēnesis.

Pret sāpēm muskuļos, sirdī
* Sajauc pa 2 ēdamkarotēm piparmētras lapas un piecdaivu māteres lakstus, pa ēdamkarotei baldriāna saknes un apiņu rogas. Maisījumu aplej ar litru verdoša ūdens, maisot 15 minūtes karsē ūdens peldē, tad atdzesē un izkāš. Dzer pa pusglāzei 3 reizes dienā. Ārstēšanās kurss – divas nedēļas. Pēc mēnesi ilga pārtraukuma kursu var atkārtot.

Pret pastiprinātām nervu slodzēm un profilaksei pret nervu un emocionālu uzbudinājumu
* Tējkaroti kāpostu sēklu aplej ar glāzi verdoša ūdens, 10 minūtes karsē uz lēnas uguns, silti ietin, 30 minūtes nostādina, tad izkāš. Dzer pa 2 malkiem 3 reizes dienā pusstundu pirms ēšanas.

loading...

1 Comment

  1. Roberts 09.10.2017 at 10:02 - Atbildēt

    Cilvēk, ja tev ir 40, pat 50, nav jāmet plinte krūmos, jārīkojas un jāturpina pilnvērtīgi dzīvot. Labi, ja kāds mantojums gadījies vai amatā gadījies nopelnīt tā, ka var atļauties dzīvot, nevis mikropensijas gaidās eksistēt.
    Vienkārši jādomā ārpus “kastītes”, ko, atzīšu, man pašam kāds bijušais kolēģis ierādīja.
    Tagad jau regulāri lietoju statistiskās prognozēšanas nu jau vairāk kā četrus mēnešus katru nedēļu. Biju saņēmis labu projekta naudu, domāju – kas būs, būs, kad tad, ja ne tagad, un nopirku Sindikāta paku par gandrīz 300eur. Kad jau pirmajā izlozē laimestā ieraudzīju 732eur, es biju reāli uz pakaļas! Un tagad tā jau no pirmās nedēļas katru reizi ir kaut kāds laimests. Parasti tie ir apmēram simts eiro, mazāk par 45 nav bijis ne reizi, bet gadījies arī vairākos simtos. Paskaitot kopā, šobrīd esmu jau vairāk kā trīskāršojis ieguldīto summu, bet priekšā vēl 2 nedēļas ar izlozēm, jo Sindikāta paka dod biļetes uz daudzām izlozēm pēc kārtas. Uz Jaungada atlaidēm nopirku sev un jaunajai draudzenei slēpošanas tūri uz Livinjo, kur forši atpūtāmies, vasarā pabijām Grieķijā un baudījām siltumu Portugālē, nomainīju braucamo ne gluži pret savu sapņu auto, bet jau krietni pievilcīgāku kā bija, bet par pārējo vēl pirms brīvdienu izlozes no vinnētās naudas pirkšu atkal Sindikāta paku no viņu jaunā piedāvājuma.
    Es, vīrietis nu jau krietni gados, esmu pavēris sev jaunus apvāršņus! Sistēmas apraksts un izklāsts https://goo.gl/bwjgTL