Kanēlis, krustnagliņas, salvija – augi, kas attīra enerģētiku

12-01-2018

augi3

Teju visās kultūras dažādos laikos ir bijuši stāsti par gariem, kas klīst pa zemes virsu. Šis fakts cilvēces vēsturē nerada nekādas šaubas par to, ka mirušo gari atgriežas starp dzīvajiem ēterisku garu veidolā. Saskaņā ar nostāstiem, folkloru un aculiecinieku teikto, pasaule ir pilna ar gariem. Taču dažādi gari ar cilvēkiem sazinās dažādos veidos, tas atkarīgs no viņu nodomiem.

Daži ir ļauni. Citi ir labdabīgi. Vēl daži – vienaldzīgi. Tomēr laiku pa laikam nākas sastapties ar tādu garu izpausmēm, kas vēlas kaitēt dzīvajiem vai apzināti krist tiem uz nerviem. Sliktākajā gadījumā tas var izraisīt briesmīgas bailes un nepatikšanas, vai arī spokoties.

Augi mistiskos nolūkos dažādiem mērķiem ir izmantoti gadsimtiem ilgi. Piemēram, Tjūdoru laiku Anglijā, karalienes Elizabetes valdīšanas posmā augus bieži izmantoja ziedu vietā dažādās ceremonijās, tostarp, kāzās, bērēs vai svētā statusa paaugstināšanas ceremonijās. Tomēr konkrētu augu nozīme un īpaša lietošana dažādos laikos dažādās pasaules vietās atšķiras.

Cinnamon

Lai gan lielākā daļa cilvēku domā, ka ķiploki aizsargā tikai pret vampīriem, šis augs spēj pasargāt no jebkura nešķīsta gara. Viss, kas ir vajadzīgs, jānovieto viena daiviņa (nevis visa galviņa) pie tās telpas ieejas, kura ir jāaizsargā. Tās var būt tiklab durvis, kā arī logi.

krustnaglinas

Ja gari jūs aiztiek dažādās vietās, ne tikai konkrētā telpā, tad kabatā ielieciet krustnagliņas.

augi

Palīdzēt var arī aizsargājošs maisiņš, kurā ievietoti noderīgi augi. Mazliet kanēļa, retēja, drudzenes un salvija – jāievieto maisiņā, jānoliek zem sliekšņa vai jānēsā līdzi, tas noteikti aizsargās no ļaunajiem gariem.

Salvija vispār ir slavena ar savu spēju attīrīt jebko no ļauno garu klātbūtnes. Salvijas sadedzināšana pie apsēstās telpas durvīm un logiem ir laba ideja, ja ir vēlēšanās radīt ļoti spēcīgu barjeru pret konkrētiem nešķīstajiem gariem.

Protams, šāds pasākums arī vienkārši uzlabos omu.

loading...