Augi kā amuleti aizsardzībai pret negatīvu enerģiju. Dziednieces Vangas gudrības

13-07-2020

augi_vanga


Augu valsts pārzinātāji teic, ka katrs augs ir apveltīts ar savu, tikai tam raksturīgo enerģiju, kas spēj vai nu nostiprināt, vai graut cilvēka enerģētisko lauku. Zinot augu īpašības, slavenā dziedniece Vanga savulaik mācījusi, kā piesaistīt veiksmi, harmonizēt attiecības vai aizsargāt māju pret negatīvu iedarbību.

CITUS VANGAS PADOMUS LASI ŠAJĀS SAITĒS!
DESMIT VANGAS ILGA MŪŽA PADOMI VISIEM
DABAS LĪDZEKĻI ASINSVADU ATTĪRĪŠANAI. VANGAS RECEPTES
PAREĢES VANGAS TABULA, KĀ PASŪTĪT GAIDĀMĀ BĒRNA DZIMUMU

Augi aizsardzībai
Starp aizsardzības augiem īpaša vieta atvēlēta vērmelei. Vanga uzskatīja, ka auga rūgtā garša atbrīvo cilvēku no dažādām enerģētiskām būtnēm, kas varētu darboties kā parazīti, tāpat vērmele attīra auru un aizsargā māju pret ļaunām burvestībām.

Ja vēlies attīrīt māju no negatīvas enerģijas un turēt ienaidniekus pienācīgā attālumā, sašuj auduma maisiņu un ieliec tajā sauju kaltētu vērmeļu un sauju vārāmās sāls. Pēc tam aizšuj maisiņu un noliec to kaut kur blakus ieejas durvīm.

Enerģijas harmonizēšanai mājās un slimību atvairīšanai lieliski noder biškrēsliņš. To ziedu novārījumu pievieno grīdas mazgāšanai paredzētajam ūdenim, lai attīrītu mājokli ne tikai fiziski, bet arī smalkajā pasaulē.

Ja esi pārliecināta, ka kāds cilvēks, kas tevi apciemojis, vēl tev ļaunu, to noteikt var ar mežrozītes palīdzību. Izkaltē tās ziedus un dzelkšņainos zariņus, savāri kopā ar tēju un dod iedzert iespējamajam ienaidniekam – tas ātri atklās savus patiesos nolūkus!Augi, kas piesaista veiksmi un bagātību
Naudas rituālos plaši izmanto augus, kas labvēlīgi ietekmē naudas plūsmu. Tie pastiprina naudas enerģētiku un palīdz atrast līdzsvaru starp ienākumiem un izdevumiem.

Ja vēlies uzlabot savu finansiālo situāciju, palīdzēs baziliks. Šo augu ieliek stikla pudelē kopā ar monētām un tur amuletu vietā, kur glabā savus ietaupījumus.

Parādus atgūt palīdzēs diždadzis. Tā adatainie ziedi, novietoti kopā ar naudu, neļauj finansēm “aizplūst” no tevis un veicina parādu atdošanu īsā laikā.

Izkaltēti nātres zariņi ir iedarbīgs līdzeklis veiksmes un panākumu piesaistīšanai. Nātres nogriež, sasien stingrā slotiņā un novieto netālu no spoguļa. Šī auga enerģija “uzlādēs” tavu enerģētisko lauku un sniegs pārliecību par saviem spēkiem.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Jūlija vidus – karmisku programmu noslēguma nedēļa

Otrās pusītes horoskops. Ko savā dzīves draugā meklē katra zodiaka zīme?

Kā kaķis aizsargā tevi un tavu mājokli pret negatīvu enerģiju un pat spokiem

loading...