Attīrīšanās ar sāli: atbrīvojies no neveiksmēm un problēmām senču stilā

30-08-2020
Foto - Pixabay

Foto – Pixabay

Sāls jau no laika gala ir izmantots aizsardzībai no visdažādākajām nepatikšanām. Ar tā palīdzību var patstāvīgi atbrīvoties no negatīvisma, skaudības un lāstiem, kā arī atstāt pagātnē problēmas un neveiksmes – tā uzskata ne vien mūsdienu ezoteriķi. Līdzīga pārliecība valdījusi arī starp senajiem latviešiem.

Piemēram, bijis ticējums, ka Ziemassvētku priekšvakarā ir jāatstāj uz galda mazliet sāls; ja līdz rītam to neviens nebūs aizticis, jūsu nākotne ir bez mākoņiem, bet ja sāls daļēji izzudusi, tas uz nelaimi.

Ar sāls palīdzību cilvēki senāk atbrīvojās no negatīvas enerģētikas, kas bija sakrājusies mājā, tika galā ar dažādām neveiksmēm un aizsargājās no ikvienas negatīvas ietekmes. Eksperti uzskata, ka sāls spēj mainīt dzīvi uz labo pusi, tāpēc iesaka to izmantot ikvienam, lai dzīve iegūtu daudz pozitīvāku noskaņu un tu būtu pasargāts no ikvienas nelaimes.

Attīrīšanās ar sāli, kas atbrīvo no skaudības un lāstiem
Negatīva ietekme var “pieķerties” jebkuram cilvēkam, pat ja viņš ir pārliecināts, ka nepatikšanas viņu noteikti neskars. Ja tu pret sevi izjūti negatīvismu, situācijas uzlabošanai izmanto sāli. Tev vajadzēs pašu parastāko vārāmo sāli, kura nav pārāk smalka. Tev ar to būs nepieciešams ierīvēt ķermeni, vienlaikus sakot: “No ikviena negatīvisma atbrīvojos, lāstu no sevis noņemu, skaudību sadedzinu. Ūdens visu nomazgā, skumjas savāc, laimei jaunas durvis atver.”

Nomazgā sāli ar aukstu ūdeni un pēc tam neslaukies dvielī. Šis process tev palīdzēs ātri atjaunoties, ja tavā virzienā bija sūtītas negatīvas ietekmes.

Atbrīvošanās no neveiksmes ar sāls palīdzību
Neveiksmes un neizdošanās var tevi vajāt, liekot domāt, ka dzīvē sākusies melnā svītra. Atbrīvoties no nepatikšanām var ar sāls palīdzību un zāļu uzlējumu. Uzvāri nomierinošu uzlējumu, izdzer to, bet pēc tam ieliec glāzē ar siltu ūdeni pāris sāls graudiņus. Padzeries, bet ar atlikušo ūdeni nomazgājies, pie sevis klusām vai skaļi atkārtojot: “No neveiksmēm atbrīvojos, sāls asaras nomazgāju. Pietiekoši dzīvē gauži raudāju, asaras beigušās.”

Ielej glāzē tīru ūdeni, pievieno tējkaroti sāls, labi samaisi un atstāj pie gultas. No vakara un no rīta mazgājies šādā ūdenī, lai uz visiem laikiem neveiksmes atstātu tavu dzīvi.

Atbrīvošanās no problēmām ar sāls palīdzību
Uzraksti uz papīra visas problēmas, kuras tev traucē dzīvo laimīgi. Nesteidzies, uztici papīram savus pārdzīvojumus, lai varētu atbrīvoties no negatīvām emocijām.

Ierīvē aprakstīto lapu ar raupju sāli un atstāj pa nakti uz galda. No rīta izber uz papīra esošo sāli pa logu, sakot: “Nevienam manas problēmas netiks, bet arī ar mani tās nepaliks. Kā pēdējais sāls graudiņš nokritīs uz zemes, tā veiksme pie manis mājās atnāks.”

Lapu sadedzini, bet pelnus arī izber pa logu. Izgatavo amuletu, kas tevi pasargās no neveiksmes. Lai to izdarītu, mazā maisiņā ieper sāli un kādu pili no pašas mīļākās ēteriskās eļļas. Nēsā maisiņu sev līdzi.

Attīrīšanās no jebkādas neizdošanās
Bieži tiek veikti rituāli ar sāli, lai novērstu nepatikšanas. Šādi rituāli palīdz nostiprināt ķermeņa aizsardzību un pretoties neveiksmēm nākotnē. Sāls tīrīšana tiek veikta trīs posmos.

Vispirms jāierīvējas ar sāli un tam sekojoši jānoskalojas ar tekošu ūdeni. Tad atšķaidiet sāls graudiņu krūzē ar ūdeni un izdze. Beigās ieber sāli maisiņā ar vārdiem: “Ar sāli es attīros, pasargāju sevi no nepatikšanām. Es radu neredzamu barjeru pret jebkuru ļaunumu.”

Maisiņš ir jānēsā līdzi, lai problēma vairs tevi neskartu.

Avots: “Brainum”

loading...

1 Comment

  1. Lelde 22.09.2018 at 14:17 - Atbildēt

    Gribi nopirkt labu māju bez kredīta un braukt ar glaunu auto, nekad dzīvē vairs nesatraucoties par benzīna cenām? Doties skaistākajos ceļojumos apkārt pasaulei, kamēr Latvijā drēgnais rudens un ziemas slapjdranķi? Piesakies loterijai caur šo saiti un piedalies MegaMillions izlozē, kur Džekpots sasniedz 275 miljonu dolāru! https://goo.gl/tmeeJF Aizpildi biļeti, uzdāvinot sev visu laiku labāko dāvanu, vēl pirms ziemas atnākšanas!! Starp citu – neaizmirsti izmantot brokera īpašo piedāvājumu!