Attīri māju no negatīvas enerģijas! Vajadzīgs sāls, svece un ūdens

30-07-2018

sveces8


Dažkārt mēdz būt tā, ka pēkšņi ne no šā, ne no tā māja kļūst neomulīga. It kā viss ir kārtībā, tīrs un sakopts, tomēr… Tas nozīmē tikai vienu – vai nu ģimenē pārāk bieži notiek ķildas, vai arī kāds cieši nelabvēlīgi piedomājis, vai viesojušies mazpatīkami cilvēki un atstājuši aiz sevis netīru enerģiju.

Neredzamu, bet reālu, kas nu pamazītēm gandē mājas auru, labklājību, labsajūtu, attiecības un veselību. Lai cik rūpīgi mēs koptu dzīvokli, ne slota, ne lupata pret šo slikto enerģiju nelīdz.

Diemžēl šādu slikto dzīvokļu kļūst arvien vairāk, tāpēc pamatīga enerģētiska tīrīšana jāveic regulāri: ja ne katru nedēļu, tad vismaz reizi mēnesī. Un noteikti reizēs, kad parādās nomācošas sajūtas, diskomforts un nepamatots satraukums.

Sāls, svece un ūdens
Galvenais nosacījums, sākot mājas enerģētisko tīrīšanu, – arī cilvēkam pašam jābūt enerģētiski tīram. Tāpēc vēlams ieiet siltā, bet vislabāk – kontrastdušā.

Turklāt, cik vien patiesi iespējams, visiem apkārtējiem un arī sev domās jānovēl tikai labais. Kad tas izdarīts, var ķerties pie darba.

Nekādā gadījumā enerģētisko tīrīšanu nedrīkst sākt uzbudinātā, sliktā noskaņojumā vai vēl ļaunāk – naida un skaudības pārpilnam.

Šajos brīžos cilvēks telpā izmet milzum daudz mazu tumšu kleksīšu (tā šīs negatīvās emocijas redz gaišreģi, un tā tās redzamas arī pēc speciālas metodes izdarītajos fotouzņēmumos).

Salt from the sea
Paņemiet pāris kilogramu paša parastākā rupjā sāls – tas negatīvo enerģiju uzsūc gluži kā sūklis ūdeni.

Ieberiet to nelielos šķīvīšos un citos piemērotos trauciņos un izvietojiet pa visu dzīvokli, kur vien iespējams: uz galdiem, plauktiem, televizora, obligāti neaizmirstot arī visus dzīvokļa stūrus, un atstājiet uz pāris dienām.

Vislabāk to darīt nedēļas nogalē, īpaši, ja brīvdienas pavadīsiet laukos vai vasarnīcā. Atgriezušies mājās, izberiet sāli tualetē, bet trauciņus rūpīgi izmazgājiet. Pēc tam iededziet sveci un izstaigājiet ar to pa visu mājokli, arī šoreiz neaizmirstot pakavēties dzīvokļa stūros.

sals_svece

Aizdegta svece no grīdas līdz pat griestiem izdedzina cilindru 20–30 cm diametrā. Šo metodi ļoti bieži pēc apmeklētāju pieņemšanas izmanto dziednieki, lai attīrītu telpu no pacientu atstātās slimās enerģijas.

Kad apgaita ar sveci galā, var ķerties pie ūdens procedūrām, neaizmirstot kārtīgi nomazgāt (un nevis apslaucīt) spoguļus, jo spoguļu virsma ļoti viegli uzņem sevī enerģētisko negatīvu, un to var likvidēt tikai ar dāsnu ūdens devu.

Ja visu izdarīsit pareizi, rezultātu nenāksies ilgi gaidīt. Miegs būs ciešāks, pamošanās mundrāka, ķildas un saspīlējums attiecībās izčākstēs kā pavasara sniegs. Pakāpeniski atgriezīsies arī veiksme.

loading...