Atceries, kurā datumā iepazināties? Uzzini, ko nozīmē jūsu iepazīšanās skaitlis!

13-06-2019

Numeroloģja spēj visu. Bez pārspīlējumiem. It īpaši, ja runa ir par personiskajām attiecībām. Ar ciparu palīdzību tu vari sastādīt mīļotā cilvēka individuālo psiholoģisko portretu, noteikt saderību un ieskatīties pāra nākotnē.

Viss, kas tev vajadzīgs, izanalizēt iepazīšanās datumu. Atceries šo nozīmīgo datumu? Teicami!

Vispirms noteiksim skaitli analīzei. Piemēram, ja tavs pirmais randiņš noticis 2014.gada 28.septembrī. Summējam visus ciparus: 2 + 8 + 9 + 2 + 0 + 1 + 4 = 26 = 2 + 6 = 8. Attiecību analīzei tev jāuzzina, kas nozīmē skaitlis 8.

Skaitlis “1”
Vieninieki ir ambiciozi un pašpārliecināti. Partnerus, kas iepazinušies šajā dienā, bieži apvieno kopēji mērķi – karjeras izaugsme un panākumi biznesā. Katrs no viņiem cenšas dominēt. Izvirzīt sev sarežģītus mērķus un tos īstenot. Prātīgie vieninieki saprot, ka mīļotajam cilvēkam jābūt pirmajā vietā. Palīdz un atbalsta viens otru. Nesaprātīgie patstāvīgi cenšas pārvilkt “deķi” savā pusē.

Tieši sāncensības gars var sabojāt attiecības. Pastāvīga cīņa spēj atdzesēt jebkuras jūtas, pat pašas jaukākās. Ieliet “eļļu ugunī” var apkārtējie, pret kuru viedokli vieninieki nav vienaldzīgi.

Kas tad tuvina vieniniekus? Kaisle pret spilgtām emocijām un jaunām sajūtām. Mīlētājiem vairāk uzmanības jāpievērš kopējai atpūtai.

Laika pavadīšana zem palmām kaut kur pie bezgalīgā okeāna palīdzēs jums tuvināties un sajust sevi kā pusītēm no viena vesela.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5 6 7
loading...