Astrologs Globa: trīs horoskopa zīmēm nākamais gads nesīs liktenīgas pārmaiņas

18-11-2019

Daži ticējumi vēsta, ka garais gads nes cilvēkiem vien zaudējumus, neveiksmes un postu. Tomēr jau pirmās astrologu prognozes liecina, ka vismaz trīs zodiaka zīmēm 2020. gads sniegs neparasti daudz jaunu iespēju, prieka un liktenīgu pārmaiņu.

Auns
Gada sākumā Auns būs pilns enerģijas un ilgu pēc pārmaiņām. Visas idejas varēs viegli īstenot. Šī zodiaka zīme viegli tiks galā arī ar spiedīgiem termiņiem un daudziem uzdevumiem vienlaikus.

Auni 2020. gadā var rēķināties, ka gaidāmas liktenīgas tikšanās un iepazīšanās. Dažas pazīšanās pāraugs ilggadīgā, ciešā draudzībā, bet romantiskas attiecības ar pretējo dzimumu – stiprā ģimenē.

Pāvels Globa iesaka nesēdēt mājās vientulībā, bet pēc iespējas vairāk laika pavadīt sabiedriskās vietās. Apmeklē izstādes, teātrus, lekcijas un citus izklaidējošus un izglītojošus pasākumus, kur varēsi iepazīties ar līdzīgi
domājošiem cilvēkiem.Lauva
Lauvām 2020. gads būs ceļojumiem vai komandējumiem bagāts. Šajā zīmē dzimušos pildīs jaunas emocijas un dzīves pieredze.
Daži aizceļos uz ilgāku laiku – mācīties vai strādāt. Tas palīdzēs paskatīties uz pasauli ar citām acīm.

Pāvels Globa apgalvo, ka Lauvas 2020. gadā gaida paaugstinājums amatā un ievērojami lielāki ienākumi.

Tomēr tas nenotiks kā pēc burvju mājiena – vajadzēs čakli strādāt. Attiecībās ar pretējo dzimumu zvaigznes arī sola panākumus. Lauva satiks otro pusīti, kas dzīvē ienesīs daudz košu krāsu.

Mežāzis
Mežāzis jaunajā gadā veltīs daudz laika attīstībai un izglītībai. Šajā zīmē dzimušos gaida lieli projekti un lieli ienākumi. Saistībā ar materiālo stabilitāti Mežāzis varēs atļauties iegādāties nekustamo īpašumu vai automašīnu.

Astrologs iesaka neaizmirst par tuviem radiniekiem un draugiem. Ja veltīsi tiem pietiekami daudz uzmanības šogad – jau 2020. gadā jutīsi pozitīvus rezultātus privātajā dzīvē.

Avots: “Brainum”

LASI ARĪ ŠOS HOROSKOPUS 2020. GADAM!

1. KO SOLA BALTĀS METĀLISKĀS ŽURKAS GADS?

2. MĪLESTĪBAS HOROSKOPS 2020. GADAM

3. PĀVELA GLOBAS HOROSKOPS 2020. GADAM

loading...

1 Comment

  1. Lelde 18.11.2019 at 17:56 - Atbildēt

    Tikmēr tev katru dienu iestājas kārtējais rīts, kad mosties, saproti, ka atkal būs jāsteidzas uz darbu, kurš nepatīk, kurā netiec novērtēts ne morāli, ne materiāli. Atverot acis redzi sev blakus cilvēku, attiecības ar kuru jau sen vairs nesniedz gandarījumu, bet esi zaudējis cerību satikt un būt kopā ar labāku, sev piemērotāku? Kad pēdējo reizi biji ceļojumā? Iepirkties no sirds, tā, ka nenākas knapināties? Kad pēdējo reizi pārsteidzi savus draugus tā, ka viņi zaudē valodu ilgāk kā uz mirkli?
    Tas viss un vēl daudz kas vairāk ir tikai dažu peles klikšķu attālumā. Izvēlies savus laimīgos skaitļus 192 miljonu dolāru Džekpotam nākošās MegaMillions izlozes biļešu komplektā, kas nav tur kaut kāda Simtgades loterija ar nožēlojamiem 10 tūkstošiem, par kuriem pat kārtīgu jaunu auto nevar nopirkt, un dod sev iespēju laimēt jau nākošajā izlozē, piepildot pat tos sapņus, kuri vēl nav nosapņoti! Nemaz nerunājot par knapināšanos bērna sagatavošanai skolai, pat ikdienas pirkumiem. Negaidi sazin ko, sāc rīkoties aktīvi, pasper soli pretī savai Laimei https://bit.ly/2kJirgR