Astrologs Edgars Alans: Pirmdien jābūt ļoti, ļoti piesardzīgam

18-05-2020

Ilustrācija – Pixabay


Šīs dienas apraksts un ieteikumi

Mēness kalendāra 26. diena.
Simbols: krupis.
Akmeņi – dzeltenais nefrīts

Negatīva, nepatīkama un bīstama diena. Cilvēki ir tendēti uz konfliktiem, saspringti un dara muļķīgas lietas. Zādzību un laupīšanu skaits palielinās. Uzmaniet un sargājiet savas mantas, atrodoties sabiedriskā vietā.

Apkārtējie ir spējīgi uz pilnīgi muļķīgām un neparedzamām darbībām. Ierobežojiet savu sociālo loku. Neiesaistieties strīdos, neatbalstiet tukšu pļāpāšanu. Ja apkārtējie vēlas uzsākt diskusijas, izvairieties no tām vai atstājiet pavisam. Jūs var mēģināt pārliecināt izdarīt visādas muļķības.

Nepadodieties, tas jums neko labu nedos. Jūs nevarat tērēt enerģiju stulbumiem un liekiem piedzīvojumiem, tās ir par maz, un priekšā ir jauns cikls. Šodiena negatīvi ietekmē cilvēka personību un psihi. Jūs varat būt pašapmierināti. Būs vēlme lielīties, izcelties pār citiem, pārspīlēt savas spējas.

Atcerieties, ka lepnums un savtīgi meli skar ne tikai jūsu karmu, bet arī veselību. Pēc tam jums būs ļoti kauns par savām kļūdām. Neatbildiet uz apkārtējo ļaunajiem jokiem, ja tādi ir. Esiet mierīgs pret liekuļiem un zaimotājiem, izvairieties no konfliktiem. Nezaudējiet savu humora izjūtu, šodien spēja laipni pasmieties par sevi un pasauli kļūs par jūsu “glābšanas riņķi”.

Tuvi draugi var norādīt uz jūsu trūkumiem. Šis ir laiks lai paskatītos uz sevi no malas un padomātu par to, ko var izlabot jūsu raksturā. Šodienas simbols ir krupis. Viņa īpašības ir zaimošana, pašapmierināšanās, nicinājums pret visu pārējo. Ja jūs pamodāties un jūtaties kā pasaules centrs, tad jūs ejat nepareizo ceļu. Jūs varat pārvarēt augstprātību sevī tikai ar pastiprinātu paškontroli. Ir nepieciešams “pazaudēt vardes ādu” un iemācīties saskatīt sirsnību un labas īpašības zem citu cilvēku “vardes ādas”.

Divdesmit sesto Mēness dienu iezīmē arī ārkārtīgi nestabils emocionālais fons. Cilvēki nonāk galējībās. Tagad viņi nekontrolējami izpaužās, pēc tam ienirstot dziļā drūmumā. Tāpēc visi šodien izteiktie draudi, zvēresti, solījumi, atzīšana ir praktiski bezvērtīgi. Cilvēks tos izrunā atbilstoši emocijām un drīz aizmirst. Tāpēc neņemiet visu dzirdēto pie sirds.

Centieties kontrolēt garastāvokli. Atturaties arī no iepirkšanās. Šodien cilvēki nevilcināsies tērēt naudu nevajadzīgām lietām. Šī nav tik drastiska diena tiem, kas spēj un var pamosties ar smaidu uz lūpām un rūpīgi atsijāt visu nevajadzīgo informāciju, kas straumēm plūst virsū. Esiet laipni un lieciet apkārtējiem arī smaidīt, lai drūmums mums apkārt izkūst zem mūsu sirsnības.Veselība un uzturs.
Atturieties no pārēšanās. Labāk badoties. No uztura izslēdziet gaļu un ar šķidrumu piesātinātus augļus un dārzeņus. Svētki un skaļas ballītes ar bagātīgi izrotātu galdu neapmeklējiet. Šodien jūs nevarat ne dzert, ne smēķēt. Ierobežojiet sevi no dūmu iedarbības. “Zem sitiena” ir zobi, šodien tos nevar raut un pastiprināti ārstēt.Atklātā slimība nekavējoties jāārstē, lai neradītu komplikācijas. Pretējā gadījumā slimība var būt bīstama un pat letāla. Bieži vien šodienas slimības ir veco slimību recidīvi. Labāk ir izturēties visaptveroši, pakāpeniski izdziedinot visu organismu. Operācijas nevar veikt. Slimniekam ieteicams daudz svīst. Noderīgas būs masāžas, akupunktūra, ietekme uz enerģijas kanāliem un punktiem.

Mīlestība un attiecības.
Kontakts ar cilvēkiem ir pieļaujams tikai ārkārtas situācijā vai ja uzticaties kādai personai. Citos gadījumos saziņa var izraisīt pārpratumus, konfliktus un attiecību pārtraukšanu. Neskatoties uz divdesmit sestās Mēness dienas negatīvo enerģiju, tā ir diezgan piemērota, lai noslēgtu saderināšanās un laulības. Bērna ieņemšanai arī diena ir labvēlīga. Dzimušie nākotnē kļūs bagāti, bet būs nelaimīgi, ja iedomība un augstprātība valdīs pār viņiem. Viņam var palīdzēt tikai labas, neieinteresētas darbības.

Darbs un radošums.
Diena ir ļoti bīstama gandrīz jebkura darbības lauka pārstāvjiem. Svarīgus jautājumus šodien nevar atrisināt, tie attiecas tikai uz maziem jautājumiem. Nav ieteicamas operācijas ar naudu, precēm un nekustamo īpašumu. Mazākā kļūda var izraisīt sabrukumu. Komandas darbs arī nedos panākumus – darbinieki būs nervozi, šņukstēs, strīdēsies.

Par ceļojumiem un darījumu braucieniem šodien labāk aizmirst. Netuvojieties savam priekšniekam, mēģiniet mazāk komunicēt ar kolēģiem. Šodien veicas tikai juristiem un studentiem. Advokāti var viegli aizstāvēties tiesā, un studenti labi nokārtos eksāmenus. Visiem pārējiem ir paredzēts atpūsties. Uzņēmējiem jābūt īpaši uzmanīgiem. Viņiem jāskatās uz saviem partneriem, viņu vidi.

Sapņi
Divdesmit sestajā Mēness dienā pret sapņiem ir jāizturas uzmanīgi. Šīs dienas sapņi var mums pavērt slepenības plīvuru, parādīt, kādas psiholoģiskas problēmas mums ir. Piemēram, bieži šajā dienā sapņos mēs varam redzēt pazīmes, kas norāda uz to, cik liels ir mūsu narcisms, cik tieksme uz lepnumu un interesi par sevi.

Ja jūs sapņojat, ka esat visvarens, ka visa pasaule ir pie jūsu kājām, ka jūsu dzīve ir nevainojama, tad, protams, jums ir jādomā par savu izturēšanos.

Varbūt jūs esat “pieaudzis” tik augstu, tik ambiciozi un pašpārliecināts, ka vairs nespējat adekvāti novērtēt savas spējas un stāvokli. Un otrādi, ja sapnī jūs redzējāt sevi kā apspiestu, nelaimīgu, morāli nomāktu, tad jums jāstrādā, lai paaugstinātu savu pašnovērtējumu, sāktu vairāk cienīt un mīlēt sevi. Šķiet, ka šīs dienas sapņi paver priekškaru par mūsu iespējamo nākotni, parāda mums, kas mēs varam kļūt, ja kaut ko mainām savā dzīvē.

Skaistumkopšana

Matu griezums
Nelabvēlīga diena matu griezumam, iespējams, veselības stāvokļa pasliktināšanās, ievainojums vai ilgstoša depresija.

Krāsošana
Izmantojiet dabiskās krāsvielas, mēģiniet radikāli nemainīt matu krāsu. Tas palīdzēs jums iegūt pārliecību par sevi un uzlabot attiecības ar citiem.

Frizūra
Piešķiriet matiem maksimālu apjomu, ieveidojat tos, izveidojiet lielas cirtas. Tādejādi jūs stiprināsit saikni ar kosmosu.

Jūsu
Edgars Alans
Astroloģija, Numeroloģija un Hiromantija
Lady Lenormand kārtis
Privātās un telefona konsultācijas
Tel: 24833900

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Satriecošākās horoskopa zīmes: tik pievilcīgas, ka apkārtējie ģībst!

HOROSKOPS. Kas katrai zodiaka zīmei jāpaspēj līdz pavasara beigām?

loading...