Astrologs Edgars Alans: piektdien palutini sevi un dzen prom drūmās domas

15-05-2020


Mēness dienas apraksts
15.maijs. Rīga, Latvija

Šīs dienas apraksts un ieteikumi

Mēness kalendāra 23. diena.
Simbols ir krokodils.
Akmeņi – topāzs, melnais nefrīts.Sācies Mēness mēneša ceturtā, pēdējā fāze. Priekšā ir Hekates dienas – grūtas, bīstamas dienas. Jau šodien jūs varat sajust, kā jūsos dzimst bailes un bažas. Priekšmeti krīt ārā no rokām, ķermenis ir novājināts. Ir apātija un nevēlēšanās rīkoties. Tas ir normāli, nevainojiet sevi. Jums vienkārši nav pietiekami daudz enerģijas, jo mēness pamazām mazinās.

Senči divdesmit trešo dienu saistīja ar asinssūcēju, vampīru atmošanos. Enerģijas trūkums liek cilvēkam to iegūt no citiem cilvēkiem. Šodien jūs varat būt pakļauts morālam spiedienam, nepadodaties provokācijām un dzeniet prom vēlmi atriebties. Šodien jums var rasties kārdinājums iesaistīties avantūrā, strīdēties ar cilvēkiem. Apkārtējie ir uzpūtušies, atmosfēra sakarst. Ir tik viegli iesaistīties konfliktā vai kļūt par tā cēloni. Mēģiniet sevī apslāpēt jebkādas negatīvas emocijas. Šodien pasargājiet sevi no cilvēkiem. Esiet piesardzīgs un uzmanīgs.

Darbojaties pie savas veselības un mājas stiprināšanas. Dzīvoklī jūs varat veikt vārdošanu ar svētu ūdeni un iesvētīšanu ar sveces liesmu. Veltiet dienu mājsaimniecības darbiem.

Nav ieteicams atrasties sabiedriskos pasākumos un pārpildītās vietās. Pūlis šodien ir neparedzams. Piedodiet cilvēkiem, un viņi jums piedos. Izvairieties no uzbudinātā, nikna pūļa. Praktizējiet paškontroli, bet nepārslogojiet sevi ar aktīvām aktivitātēm.

Enerģiju lieki tērēt nav ieteicams, jo tās paliek aizvien mazāk, un priekšā ir vairāk nekā viena grūta diena.

Iesaistieties garīgajā praksē. Apkopojiet pagājušo mēnesi. Vai jums izdevās izdarīt to, ko bijāt plānojuši? Ja jūs visu izdarījāt pareizi un mēnesi neatkāpāties no kosmiskajiem likumiem, jums tiks atklāta gudrība. Jūs kļūsiet par vienu soli augstāk savā garīgajā attīstībā.

Ja kaut kas palika nepiepildīts, nekrītat izmisumā. Labāk padomājiet par tām zinībām, kuras jums izdevās iemācīties pašam. Padomājiet par to, kā mēnesis ir pagājis un ko viņš jums ir devis.

Turpinājumu lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3
loading...