Astrologs Baņķis: Pavasari un vasarā mīlas dzīvē kā kaujas laukā

09-04-2019

attiecibu_horoskops

20. aprīlī attiecību uzturētāja Venera uzsāk jaunu gada ciklu un līdz pat jūlija vidum radīs ārkārtīgi saspīlētu mīlas astrofonu. Neapkaužama situācija būs arī vairākumam precinieku, jo laimi nesošais Jupiters un par ilgtermiņa savienību atbildīgais Saturns līdz pat 18.septembrim savu atbalstu kopdzīvei nedos, brīdina Astrologi.lv.

“Tik secīgi sakāpinātu mīlas dzīves problēmperiodu reti nākas piedzīvot. Pavasara dziņu impulsi un vasaras mīlas tvīkums daudziem nesīs nelabu galu, jo planētu saliktie grābekļi liks būt ļoti izmanīgiem, lai uz tiem neuzkāptu. Netiksim žēloti arī Jāņos, kad kulminēs attiecību stāstu melnais scenārijs. Pēc tam jau sekos jūlija starpaptumsums, kad attiecībās debesis ar zemi mīsies,”bažīgs ir profesionāls astrologs un attiecību Sirsniņkalendāra veidotājs Kristaps Baņķis.

Planētu zodiaka zīmes maiņas brīdis vienmēr ir kā robeža, kad sākas jauna “ēra”. Mīlas simpātiju patronesei Venerai ieejot Auna zīmē, attiecību un gultas prieku meklējumos kārīgie metīsies ar īpašu aizrautību un piedzīvos biežu partneru maiņu, jo “tas atrastais – īstais un vienīgais” pakavēsies vien īsu brīdi.

“Lai arī jaunais attiecību gada cikls aizsākas 20.aprīlī, pirmie aizmetņi, kurp ved attiecību sarežģītākie jautājumi, kur rodas konflikti, ar ko turpmāk saskarsimies visu pavasari un vasaru, jau tiks izspēlēti 12., 13., 15. 16. un 17. aprīlī. Nākamā pulvera muca sprāgs no 6. līdz 10.maijam, kad sabudināsies visi greizsirdīgie, konfliktu kārie un neuzticamie spers savu kļūmīgo soli. Attiecību liktenis ļoti daudziem karāsies mata galā,” norāda K.Baņķis.

loading...

1 Comment

  1. aizdevumus 13.04.2019 at 14:09 - Atbildēt

    Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10,000.00 līdz €50,000,000.00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

    WhatsApp vai zvaniet: +1201865546