Astoņi Jaunmēness veiksmes rituāli ar naudas koku, svecēm, rotaslietām

22-04-2018

starry star night with half moon in cloudscape


Daudzi apgalvo, ka rituāli vēlmju piepildīšanai Jaunā Mēnesī patiešām darbojas.

Augošs Mēness ir enerģētiski ļoti spēcīgs periods, kas ir sevišķi piemērots iecerētā īstenošanai. Kad iestājas Jaunmēness, iespējams ietekmēt likteni un iezīmēt plānu realizāciju.

Ezoteriķi uzskata: lai iecerētais īstenotos, tas jānostiprina ar noteiktiem rituāliem.

Rituāli veiksmes piesaistīšanai
1. rituāls
Jaunā Mēnesī uz palodzes vienu dienu patur glāzi ūdens. Palūdz Mēnesim uzlādēt šo ūdeni veiksmei un panākumiem. Otrajā dienā ūdeni izdzer un pasaka Mēnesim paldies par palīdzību un aizbildnību. Mēnesim augot, pieaugs arī tava veiksme un panākumi.

2. rituāls
abolinsh
Jaunā Mēnesī iegādājies kādu veiksmes talismanu, piemēram, akmeni, kas nesīs veiksmi tieši tev, kulonu āboliņa lapiņas vai pat pakava formā. Tādam talismanam piemīt spējas piesaistīt veiksmi un atvairīt nelaimes.Rituāls veiksmīgiem ceļojumiem
Apzīmē vietu, kur vēlies nokļūt. Tev precīzi jāzina valsts un pilsēta, lai rituāls tevi neaizvestu “kaut kur”. Paņem tādas krāsas vilnas dzijas kamoliņu, ar kādu tev asociējas šī valsts.

Iegādājies tās vietas karti, kurp vēlies aizbraukt, tūristu ceļvedi vai vēstures grāmatu – vienalga, drukātā veidā vai internetā. Kamēr lasi informāciju par šo valsti, ripini dzijas kamolu sev priekšā uz galda.

Pēc tam spēcīgi met kamolu uz to pusi, kurp tev būs jādodas. Ja valsts ir rietumos no tevis, tad uz rietumiem, ja dienvidos, tad uz dienvidiem, utt.

Rituāls naudas piesaistīšanai
svece2
Jaunā Mēnesī ņem zaļu vai violetu sveci, daudz monētu un nelielu naudaszīmju, un iedomājas par visām savām materiālajām vēlmēm. Iededzina sveci un sāk uz papīra lapiņas pierakstīt vēlēšanās.

Lai svece deg visu laiku, kamēr tu raksti, skaties uz tās liesmu un iztēlojies savā priekšā skaidru situāciju, kā tavas vēlēšanās piepildās.

Pēc tam nodzēš sveci, saloka lapiņu ar vēlmēm un ieliek vienā kastītē ar monētiņām. Lūdz Mēnesi palīdzēt iegūt vēlamo un atstāj kārbiņu pa nakti pie loga. Otrajā dienā izņem visu naudu un izdala to lūdzējiem uz ielas, bet kastīti ar svecēm un lapiņu noslēp no citu acīm līdz nākamajam Jaunajam
Mēnesim.

Rituāli mīlestības piesaistīšanai
rokas_roze
1. rituāls
Šim rituālam vajadzīgs mīlestības zieds – sarkana roze un divas sarkanas sveces. Jaunā Mēnesī atnes mājās sarkanu rozi un jaunas sveces. Noliec tās mājokļa vai istabas dienvidrietumu daļā, vislabāk netālu no loga.

Rozi ieliec vāzē ar ūdeni, iededzini divas sarkanas sveces, skaties to liesmās un pie sevis saki: “Piepildos ar mīlestību un izstaroju mīlestību. Kā Mēness augs, tā mana mīlestība kļūs stiprāka un piesaistīs dzīvē ilgoto tikšanos.”

Skaties uz rozi katru dienu, bet, kad tā novītīs, savāc lapiņas, izkaltē un ieliec somiņā, lai piesaistītu mīlestību, līdz satiksi savu otro pusīti. Pēc rituāla, kad sveces būs kādu laiku degušas, tās nodzēš un noliek līdz nākamajam Jaunmēnesim.

2. rituāls
roza_kvarcs
Paņem jaunu rotaslietu, kas īpaši sagatavota šai dienai. Labāk, lai tā ir no akmeņiem, kas piesaista mīlestību (rozā kvarcs, rozā turmalīns, magnetīts, avanturīns). Bet derēs arī parasta rota. Jaunā Mēnesī to noliek pie loga un domās lūdz Mēnesi, lai šī rotaslieta piesaistītu mīlestību.

Pēc diennakts apliek šo rotu un valkā pēc iespējas biežāk, lai tā piesaistītu mīlestību. Augot Mēnesim, pieaugs arī talismana spēks

Rituāli bagātības piesaistīšanai

1. rituāls
Jaunā Mēnesī atnes mājās naudas koku vai baziliku. Noliec to mājas vai istabas dienvidrietumu pusē. Var paņemt arī kaltētas bazilika, laura lapas un kanēļa standziņu un ielikt to somiņā vai maciņā Jaunā Mēnesī. Neizņem līdz nākamajam Jaunmēnesim, kad tiem pasaka paldies un nomaina pret jauniem.

2. rituāls
Uz papīra lapiņas uzraksta vēlamo algu vai to naudas summu, kas tev vajadzīga. Uzraksti arī to, kādai konkrētai vajadzībai tā domāta, ko tu ar to darīsi vai nopirksi. Noliec lapiņu uz palodzes Jaunā Mēnesī un domās palūdz Mēness palīdzību.

Pēc diennakts paņem magnētiņu un ietin to lapiņā, uz kuras uzrakstīta vēlēšanās. Nēsā to kabatā, lai piesaistītu vēlamo summu līdz nākamajam Jaunajam Mēnesim. Magnētu un zīmīti nevienam nerādi, katru reizi, kad to redzi vai satausti kabatā, atceries par Mēnesi un tā enerģiju.

loading...