Asinsgrupu saderības TABULA. Izrādās, tās nosaka pat raksturu!

10-04-2018

asinsgrupu_tabula


Ne tik sen japāņu zinātnieki atklājuši, ka cilvēka raksturs lielākoties atkarīgs no viņa asins grupas.

Asins grupa ir nemainīgs lielums: tā cilvēkam saglabājas visu mūžu un no vecākiem pāriet bērniem. Vēl vairāk – ar asins grupu ir saistītas dažas iedzimtās individuālās īpatnības, piemēram, temperaments un pat raksturs. To pilnībā apstiprināja pētījums, kurā piedalījās vairāk nekā miljons japāņu.

Izrādījās, ka izteiktas līdera iezīmes raksturīgas cilvēkiem ar eiropiešu vidū visizplatītāko – I asins grupu. Ja viņi izvirza sev mērķi, par tā sasniegšanu cīnās līdz pēdējam. Viņi prot izvēlēties pareizo virzienu tālākai virzībai un tic saviem spēkiem. Ir emocionāli, pārāk ambiciozi un spēj būt ļoti greizsirdīgi.

Bet cilvēks ar II asinsgrupu mīl harmoniju, mieru, kārtību un labi strādā kolektīvā. Lai arī viņš ir pacietīgs un labestīgs, neizpaliek arī tādas iezīmes kā spītība un nespēja atslābināties.

Cilvēki ar III asinsgrupu ir individuālisti, kuri viegli pielāgojas jebkurai situācijai. Taču viņu vēlme būt neatkarīgiem reizēm pārvēršas par vājumu.

Visbeidzot tie, kuros rit IV grupai atbilstīgās asinis. Viņi galvenokārt ir mierīgi un līdzsvaroti, taktiski un taisnīgi, un, visticamāk, tieši šo rakstura īpašību dēļ iemanto apkārtējo cieņu un mīlestību. Taču reizēm arī viņi mēdz būt skarbi, vēl viņiem ir diezgan grūti pieņemt konkrētus lēmumus.

loading...