Aromātu horoskops. Mēģiniet uzminēt, ko “smaržo” Skorpioni un Ūdensvīri!

08-12-2023

Foto – Pixabay

Nosaukti aromāti, kas iemieso katru zodiaka zīmi. Lasiet tālāk, lai uzzinātu, kāds ir jūsu aromāts.

Auns

Auns smaržo pēc svaigu asiņu, dīzeļdegvielas un nopūstas dzimšanas dienas sveces sajaukuma. Starp aromātiem, kas uzbur pirmās zodiaka zīmes impulsīvo garu, ir Blazing Saddles no Outlaw un Burning Bridges no Snif.

Vērsis

Vērsis smaržo pēc istabu apkalpošanas un īpašuma pārdošanas, kakao, aukstas kartupeļu biezputras un lavandas lauka pusdienlaikā. Starp smaržām, kas atgādina šīs zīmes ziedu dekadenci, ir Creed Love in White un YSL Libre Eau De Parfum.

Dvīņi

Dvīņi, kurus pārvalda sarunu un komunikācijas planēta, smaržo pēc tējas lapiņām, kolibri spalvām, sasmalcināta plūškoka un margrietiņām. Starp smaržām, kas atspoguļo Dvīņu enerģiju un entuziasmu, ir Daisy no Marc Jacobs un svaiga AF pēc lietusgāzes, pieneņu smarža vasaras dienā un Tokyo Bloom no The Different Company.

Vēzis

Vēža kardinālās plūdmaiņas smaržo pēc mēness ūdens, magnolijas ziediem, kāda cita cilvēka piesviedrēta krekla, vinila plates un alvejas.

Lauva

Lauva, ko pārvalda Saule, smaržo pēc uz auklas izžāvētas veļas, vīraka kociņiem, dāvanu pušķiem un aizvainojuma. Starp smaržām, kas radītas Lauvām, ir Phlur un Truth or Dare.

Jaunava

Nepastāvīgajai, skrupulozajai Jaunavai patīk smaržot pēc grafīta zīmuļiem, ķimenēm, svētītā ūdens, antacīdiem līdzekļiem, retām grāmatām un Granny Smith ābola šķēlītes. Šādas smaržas ir, piemēram, Smyth no Henry Rose un Mushroom no Demeter.

Svari

Svari smaržo pēc vaniļas pāksts iekšpuses, Damaskas zīda, restaurācijas armatūras, kanēļa, “Lielā Getsbija”, tīriem atlokiem, sudraba karotes un kaķumētras. Starp smaržām, kas atgādina Svaru zīmi, ir The Soft Lawn no Imaginary Authors un ārkārtīgi populārais Santal 33 no Le Labo.

Skorpions

Astoņās mājas, kurā valda sekss, nāve un noslēpumi, Skorpions smaržo pēc sakņu pagrabiem, moteļa palagiem, krustnagliņu cigaretēm, izkausēta vaska, austeru sālījuma, čūsku indes un svešas naudas. Starp smaržām, kas atgādina Skorpiona garu, ir Dior Ambre Nuit un TokyoMilk Transformation.Strēlnieks

Strēlnieks, kuru pārvalda laimīgā planēta Jupiters, smaržo pēc kontinentālām brokastīm, rītausmas asfalta, ādas biksēm, citronzāles, neona gaismām, pupiņu stiebriņiem un vērmeles. Šai zīmei atbilstošās smaržas ir Henry Rose smarža ar poētisku nosaukumu “Windows Down” un Francesca Bianchi smarža “Sticky Fingers”.

Mežāzis

Desmitā mantojuma nama valdnieki, Mežāži smaržo pēc vecas naudas, svaiga cementa, taisniem leņķiem, efejas, melnās lakricas, mērījumiem un smalka šūšanas stila. Mežāžu raksturīgās smaržas ir Jo Malone Velvet Rose & Oud Cologne un Baccarat Rouge 540, ko radījis Maison Francisco Kurkdjian.

Ūdensvīrs

Ūdensvīrs, kuru pārvalda nepakļāvīgais Urāns, viennozīmīgi dīvainais Ūdensvīrs smaržo pēc zibens spērieniem, trijstūriem, pūkainām spalvām, volframa stieples, kosmosa putekļiem, hroma un baltā dzintara.Zivis

Zivis, ko pārvalda sapņainais, drūmais Neptūns, smaržo pēc saldajiem kartupeļiem, opija, sālsūdens, nihilisma un varavīksnes aerosola. Zivīm ieteicamie aromāti ir YSL Black Opium un Francesca Bianchi The Lover’s Tale.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Gads vēl nav galā! Decembra horoskops visām zīmēm: Vēzim – jauns darbs, Svariem – liels pirkums

Trīs zodiaka zīmes decembrī atradīs patiesu laimi. + Vēl trīs horoskopi gada nogalei!

Gada pēdējais Jaunmēness: kura dzīve krasi mainīsies?

Laimīgām laulībām: kāda kleita līgavai jāizvēlas 2024. gadā?

loading...

1 komentārs

  1. Edward Berry 10.12.2023 1:26 pm - Atbildēt

    How To Recover Cryptocurrency, Binary Option & Fake Investments funds Before engaging in any of these Bitcoin investing websites with your hard-earned money, I advise beginner bitcoin investors to conduct due diligence. By promising to make huge earnings, they win your trust and get you to invest more. However, as soon as you make a sizable investment, they purposefully lock your account and demand additional payments before releasing your winnings. I lost $178,000 in cryptocurrency that I had invested with a fraudulent organization, this was almost all of my savings. a particular thank you to Rustik Cyber Hack Service, whose recovery company worked really hard to get my money returned. Rustik Cyber Hack Service can be contacted if you ever find yourself in a situation like this.

    Email:(rustikcyberhacksservice@gmail.com)

    Call/WhatsApp (+ 1) 38. 63. 4 8. 78. 38

    Telegram: Rustikcyberservice