Arī mazi svētki ir svētki! Mīlestības horoskops nedēļas nogalei visām zodiaka zīmēm

12-04-2019

attiecibu_horoskops

Auns
Neaizmirsti apsveikt mīļoto cilvēku ar kādu īpašu notikumu. Ja dzimšanas diena vēl tālu, apsveic kaut ar labu laiku – ir taču burvīga diena, vai ne? Vai ar veiksmīgu smagas dienas noslēgumu – ja vakar tāda bijusi. Apsveikt vēlams ar kaut ko oriģinālu un vislabāk paša gatavotu.

Vērsis
Šajās brīvdienās tavam mīļotajam cilvēkam nebūs ilgi jādomā par to, kas tev izdodas labi, bet kas – ne visai, jo tādiem smalkumiem vienkārši nebūs laika – būs jādara, un viss. Un tavā vietā to neviens cits neizdarīs!

Dvīņi
Nedēļas nogalē sapratīsi, ka priekš ir daudz labu un interesantu lietu; ka jūsu attiecības tikai nupat sākas; ka dzīve ir brīnišķīga un skaista. Pacenties šo sajūtu paturēt prātā, noturēt un nekad vairs nepazaudēt!

Vēzis
Vērts sagatavot un atzīmēt kādus kopīgus svētkus ar mīļoto cilvēku. Iespējams, tieši pirms 347 dienām jūs pirmo reizi satikāties vai šodien, kāds pārsteigums, bija jūtu 2345. skūpsts. Vai tad nav iemesls svētkiem nedēļas nogalē?

Lauva
Šajās brīvdienās tev nedaudz pietrūks laika ģimenes vajadzībām un visam tam, kas saistīts ar tavu dvēseles līdzsvaru. Pacenties to atrast vismaz uz pāris stundām, citādi nebūs spēku, ko tērēt nākamajā darba nedēļā.Jaunava
Šajā nedēļas nogalē tev gribēsies pasapņot un piedzīvot kaut ko brīnumainu. Tā kā no citiem diez vai sagaidīsi, nāksies papūlēties pašam! Turklāt ne tikai sev, bet arī mīļotajam cilvēkam – arī viņš sailgojies pēc pasakas. Un, lai gan tu vēl neesi īsta burve, bet tikai mācies, tev viss izdosies!

Svari
Tavam mīļotajam cilvēkam nenāksies viegli sevi un tevi pārliecināt, ka viss ir labi, pareizi un pēc plāna. Palīdzi viņam šajā grūtajā lietā, citādi kādā brīdī var pārņemt vientulības un neomulības sajūta.

Skorpions
Brīvdienās Skorpions var justies nedaudz vientulīgi. Nu, ko – arī vienatnē ir savu prieki – tu vari nodoties pašizaugsmei. Palasi kaut vai labu grāmatu – par ļaunu nenāks. Varbūt gūsi no tās idejas sarunai vai savas dzīves uzlabošanai?

Strēlnieks
Šajās brīvdienās sapratīsi, ka mīļotais cilvēks pret vienu otru problēmu izturas daudz nopietnāk nekā tu, tāpēc var rasties zināmas domstarpības. Mēģiniet atrast šādas attieksmes iemeslus un pieņemt kādu lēmumu.

Mežāzis
Šajā nedēļas nogalē mīļotajam cilvēkam būs sarežģīti saprasties ar tevi, jo tu būsi samērā neparedzams, tava izturēšanās – neizskaidrojama, bet seja – drūma un neatsaucīga, neskatoties uz noskaņojumu. Ja tev šāda situācija nešķiet vilinoša, nāksies ar sevi pastrādāt.

Ūdensvīrs
Kāds tālruņa zvans tevi pārsteigs pašā nepiemērotākajā brīdī. Noteikti pacel klausuli! Izdzirdētais var būtiski mainīt dienas plānus, bet varbūt pat visu dzīvi. Iespējams, ka tas ir solis pretī tai burvīgajai dienai, kad Mendelszona maršs skanēs tieši jums!

Zivis
Nedēļas nogalē tavam mīļotajam cilvēkam nebūs viegli saprast, ko tu domāji, sakot tos vai citus vārdus. Viņš diez kāpēc sapratīs visu citādi un tev negaidītā veidā. Tāpēc vērts izskaidrot teikto, negaidot atbildes reakciju.

loading...

3 Comments

 1. Сергей 13.04.2019 at 00:10 - Atbildēt

  Бpocить кypить нaвceгда всего за день? Лeгкo, нo только этим дедовским методом – http://bit.ly/lastsig Излeчит дaжe опытных курильщиков с 30-40 летним стажем. Кypил 26 лет пo пaчкe-полторы вдeнь, но бросил без физический и моральных усилий за 1 день!1

 2. aizdevumus 13.04.2019 at 01:33 - Atbildēt

  Mēs piedāvājam visu veidu finanšu aizdevumus @ 3% procentu likmi. Mēs dodam no aizdevumiem robežās no €10 000,00 līdz €50 000 000,00. Visiem ieinteresētajiem pretendentiem e-pasts tagad: sloanslimited@gmail.com

  WhatsApp vai zvaniet: + 1201865546

 3. ~Lelde~ 13.04.2019 at 08:25 - Atbildēt

  Ir sācies īstais pavasaris, dienas kļuvušas garākas par tumšo laiku. Vai pāršķirsi lapu savā dzīvē, atstājot pagātnē, kas pieder pagātnei, atverot durvis dzīvei, par kādu vienmēr esi sapņojusi? Jauns auto, sava dzīves telpa, jauni draugi, piepildītas attiecības, vaļasprieks un aizrautība ar dzīvi. Padari 2019. par labāko gadu, ko esi piedzīvojusi!
  Piedalies lielākajās Rietumeiropas un Amerikas loterijās un esi gatava jebkurām dabas un savām kaprīzēm jau pēc nākošās nedēļas nogales. Reģistrējies pie licensēta brokera https://goo.gl/X17csF , aizpildi savus variantus pēc Sindikāta stratēģijas MegaMillions izlozei, kur Džekpotā nākošajā izlozē tiks izspēlēti 157 miljoni dolāru, un jau tuvākajās nedēļās iegūsti līdzekļus, ar kuriem pietiks gan samaksai par jebko, kas ienāk prātā, pat pēc tam, kad valsts būs atvilkusi nodokļus – vairākiem ekstrā-klases auto, skaistai mājai, jūgendstila dzīvoklim, vasarnīcai pie Vidusjūras, dāvanām tuviniekiem un kārtīgi izballēties ar draugiem.