Ar Lauvu jutīsies īpaša. Bet tev tādai patiešām jābūt!

08-09-2017

lauva

Ja tevi ar savu labo sirdi un karaliskajām manierēm apbūris Lauva, tad tev patīk vīrišķīgi un stipri cilvēki.

Un tev nenāksies vilties: jaunekļa rakstura, izturēšanās un reakciju nemainīgums tevi vien¬mēr un visur sajūsminās un pārsteigs.

Līdzās savam Lauvam tu jutīsies kā pasaku princese. Viņš tevi godās, dziļi cienīs, būs cildens un augstsirdīgs. Bet jūtu spēks būs atkarīgs no tā, cik daudz tu viņam nozīmē.

Apbrīnas lutinātais Lauva jūtas kā valdnieks, un viņam nepieciešama meitene, par kuru savukārt varētu jūsmot pats. Ja tevī ir kas tāds, ko viņš augstu vērtē, vari nešaubīties par sava izredzētā jūtu patiesumu. Bet šīs vērtības ir – tava labā sirds, skaidrā dvēsele un cildenais raksturs.

Cietsirdīgai, bezjūtīgai meitenei ar vulgārām manierēm un drūmām domām nav ne mazāko cerību iekarot Lauvu. Viņš tai pat nepievērsīs uzmanību. Toties ar maigu, jūtīgu meiteni, kura, redzot, ka notiek netaisnība, spēj raudāt, ies caur uguni un ūdeni. Taču, lai cik svarīga arī nebūtu tava dvēsele, ar to vien nepietiek. Viņa izredzētajai nav obligāti jābūt skaistulei, bet ar solīdu ārieni gan. Jo pēc šīs elegantās, grezni tērptās un vienmēr rūpīgi sakoptās meitenes taču spriedīs par Viņa Augstību Lauvu! Tiesa, kaut arī viņam ārkārtīgi patīk būt ar tevi, mīlestībai ar to ir par maz. Svarīgi, lai varētu palepoties ar savu meiteni. Tāpēc neiebilsti, ka tevi stiepj uz draugu saietu, kad tā gribētos pavadīt romantisku vakaru divatā.

Grūti pielāgoties viņa prasībām, kad jūties slikti, moka iesnas, turklāt nav laika aiziet apgriezt matus. Taču – tad neceri, ka tevi pa īstam iemīlēs.

Bet, kad sabiedrība jūsmos par tavu cēlumu, kad iekarosi sirdis ar savu pievilcību un asprātību, Lauva jutīsies glaimots: tas bija viņš, kas tevi atklāja, iekaroja un parādīja pasaulei! Viņš vienmēr ir sapņojis par šādu brīnišķīgu meiteni, kas citos iesveltu skaudību, greizsirdību… Ikvienu tev sacīto komplimentu pieņem kā sev adresētu, bet apkārtējo sajūsmu par paša personu – kā pilnīgi dabisku, pat ja tā ir tikai elementāra pieklājība.

Nevar nepamanīt viņa rakstura negatīvās puses: lepnību, augstprātību un uzpūtību. Būdams ārkārtīgi pašpārliecināts, tēlo ievērojamu personu. Viņš ir līderis, bet tas ne visiem ir pa prātam. Lauva vienmēr cenšas būt priekšgalā. Būdams optimists, tic savai veiksmei un, ignorējot briesmas, iet uz savu mērķi, un tieši šī ticība sev sola panākumus. Problēmas, rūpes un neveiksmes viņš neatzīst, tāpēc prot iedvesmot un uzmundrināt pārējos.

Nekaunība Lauvam ir sveša, reakcija uz visu vulgāro – barga un nesaudzīga. Viņš spēj būt laipns un iecietīgs, taču nejūt ne mazākā žēluma pret neveiksminiekiem.

Tātad, lai piesaistītu Lauvas interesi, visu laiku vajag viņu slavēt un nemitīgi paust savu apbrīnu un sajūsmu.

loading...