Ar ko šogad pārsteidz Vecrīgas tirdziņš? Ieskaties!

13-12-2017

Šogad Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņš darbojas jau 17. gadu. Ar katru gadu amatnieku, dizaineru, ražotāju un zemnieku saimniecību skaits, kas piedāvā savus izstrādājumus, pieaug. Arī šogad Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa tirgotāju skaits sniedzas virs simta. Piedāvājam šīgada 5 tirdziņa jaunumus.

Sajūtu namiņš
Jaunie_tirgotaji_Mesty


Šogad apmeklētājus priecē “Mesty Gourmet” pop-up kafejnīca – dizaina priekšmetu tirgotava, kurā var baudīt aromātisku karstu dzērienu vai gaisīgos “Raunas dārzs” eklērus, vienlaicīgi apskatot vairākus simtus pārsteidzoša dizaina “Shishi” eglīšu rotājumus, modernus interjera priekšmetus, piemēram koka bluķī iebūvētu galda lampu, stilīgas somiņas, piezīmju blociņus un svečturus. Pelēkais sajūtu namiņš ir viena no omulīgākajām vietām tirdziņā, kur pie kamīna sasildīties un atpūsties pēc pastaigas un iepirkšanās piedzīvotajiem iespaidiem.

Kariete
karstvins
Tirdziņā atjaunots mākslinieka Alvja Zemzara radītais objekts – Kariete, kas veidota kā lielizmēra egles rotājums praktiski kalpo kā karstvīna kiosks. Karietei ir zeltainas sliedes un ģipša baroka stila elementi. Dizainiski tā sasaucas ar baroka stilā uzbūvēto Kaķu namiņu, kurā šogad mitinās Ulūbeles dzīvnieku patversmes kaķi.

Grila kafejnīca
Jaunie_tirgotaji_grila_cafe
Uz grila ceptu steiku un burgerus, grilētus dārzeņus, kartupeļus ar garšvielām un desiņas, kā arī pankūkas ar dažādiem pildījumiem un Ziemassvētku desertus – ceptus ābolus ar kanēli un medu piedāvā tirdziņa jaunpienācējs – uzņēmums no Daugavpils. “Silene Resort&SPA” tirdzniecības namiņā var iegādāties arī visdažādāko formu piparkūkas, tostarp, arī piparkūkas ar sunīša attēlu, lai cienīgi sagaidītu nākamo Suņa gadu, kā arī var atrast oriģinālas lietas, piemēram, piparkūku konstruktoru. Papildus gardumiem, uzņēmums atvedis no Latvijas kūrortvietas – Sila ezera pašu ražotus SPA produktus – ziepes, ķermeņa sviestus, skrubjus un vannas sāli.

Pasta māja
Jaunie_tirgotaji_pasta_namins
It īpaši ģimenēm ar bērniem par prieku šogad tirdziņā ir jauna un krāsaina Pasta mājiņa, kuru dizainējusi jaunā arhitekte Līva Kreislere. Zili dzeltenā koka mājiņa ar slēģiem atgādina Skandināvu stila ēkas. Pasta mājiņa šogad tirdziņā novietota blakus aitu un trušu aplokam.

Kreder Factory
Jaunie_tirgotaji_kreder_factory
Mājoklī noteikti skaisti izskatīsies un svētku noskaņu radīs interjera elements – no koka darināta eglīte ar iegravētu svētku vēlējumu. Turklāt šādas, uzņēmuma “Kreder Factory” ar lāzeri izgrieztas eglītes, ir īpašas arī tādēļ, ka tās ir tapušas īpaši Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņam, un tās var iegādāties tikai svētku laikā. Tāpat Ziemassvētku tirdziņā var iegādāties smalkus kokā grieztus eglīšu rotājumus, savukārt dāmām tirdziņā tiek piedāvātas skaistas koka rotas – auskari un kaklarotas ar kokā veidotiem smalkiem mežģīņu rakstiem, sniegpārsliņām, mandalām u.c.

loading...