Aptaujā noskaidro, pēc kā izskatā visvairāk alkst Latvijas sievietes

24-10-2017

ada

Gandrīz puse (44%) sieviešu Latvijā vecumā virs 30 gadiem atklāj, ka viņu ādai visvairāk nepieciešama mitrināšana un grumbu samazināšana, noskaidrots Amway pētījumā. Savukārt nedaudz vairāk nekā trešdaļa dāmu vēlētos uzlabot ādas elastību un to atjaunot.

Tiesa, gadiem ejot, prioritātes mainās – mitrināšana pamazām zaudē savu nozīmi, tā vietā pat divtik pieaug nepieciešamība pēc grumbu samazināšanas un ādas atjaunošanas, palielinās arī vēlme pēc elastīgākas ādas. Piemēram, vecumā no 30 līdz 40 gadiem ādas atjaunošana ir būtiska vien 20% dāmu, kamēr virs 60 gadiem – jau 45% sieviešu.

Tam piekrīt arī Amway skaistuma eksperts Andžejs Savickis (Andrzej Sawicki), norādot, ka sejas ādas vajadzības mainās atkarībā no vecuma. Viņš akcentē, ka ir būtiski izvēlēties sev atbilstošākos sejas kopšanas līdzekļus, kas rūpēsies par ādu tieši tādā veidā, kāds tai visvairāk nepieciešams konkrētajā brīdī. Par sejas ādas izmaiņām gadu gaitā atzīstas dzīvesstila bloga HappyWhispers.lv veidotāja Līga Andžāne: “Acu krēmiem pastiprināti pievērsos tikai šogad, kad apjautu, ka tuvojas 40. dzimšanas diena, un pēc pamošanās sejas āda izskatās nedaudz samurcīta.”

“Visbiežāk ādas novecošanās sākas jau ap 25 līdz 30 gadu vecumu, un vislabāk tā novērojama tieši acu zonā. Tas ir likumsakarīgi un iet roku rokā ar mūsdienu dzīvesveidu – mēs pavadām daudz laika telpās, skatoties datora ekrānā, iespējams, nepietiekami rūpējamies par ādu, esam pakļauti stresam un citiem ārējiem faktoriem,” atklāj Savickis.

Kā liecina pētījums, nepieciešamība pēc ādas atjaunošanas praktiski dubultojas, sasniedzot 40 gadu vecumu – tādēļ gan šajā vecumā, gan ātrāk ieteicams sejas kopšanā izmantot kosmētiku, kas veicina ādas dabīgo bioritmu saglabāšanos un atjaunošanos. Piemēram, ādas dabīgo enerģiju un bioritmu palīdz atjaunot Gardenia Grandiflora, kas iekļauta jaunajos Amway Supreme LX sejas un acu krēmos – īpašās gardēnijas cilmes šūnas nenoveco, tāpēc to eliksīrs ir ļoti spēcīgs. Tā efektu pastiprina arī CellEffect24 komplekss ar īstu zeltu, kas stiprina ādas šūnu maiņu un atstaro gaismu, padarot grumbiņas mazāk pamanāmas, un patentēto Kardiolipīnu un L-karnozīnu, kas palielina ādas spēju veidot enerģiju.

Arī Līga Andžāne norāda uz atjaunojošo efektu, ko nobriedušai ādai sniedz Supreme LX: “Rezultāts mani pārsteidza jau pirmajā lietošanās reizē. Efekts patiesi ir teju acumirklīgs – pēc krēma uzklāšanas āda ap acīm kļūst gludāka. Lietojot produktu aptuveni trīs nedēļas, no rīta un vakarā, esmu pamanījusi, ka smalkās krunciņas ap acīm ir izlīdzinājušās un āda izskatās daudz veselīgāka. Tā ir dziļi mitrināta un kļuvusi elastīgāka. Ja godīgi, šis ir pirmais acu krēms, kuru atceros lietot katru dienu, jo man vienkārši ļoti patīk tā nogludinošais efekts. Efektīvāku acu krēmu līdz šim neesmu lietojusi.”

Par pētījumu: aptauju 2017. gada septembrī veicis Omnicom Media Group Snapshot, aptaujājot 500 Latvijā dzīvojošas sievietes vecumā no 30 līdz 74 gadiem.

loading...