Aproce aizsardzībai. Sarkano pazīstam, bet ko dod citas krāsas?

19-12-2017

aproce


Droši vien katrs dzirdējis par aizsardzības dzīparu vai aprocīti sarkanā krāsā. Bet daudzi nezina citu krāsu iedarbību – arī tās var jūtami ietekmēt cilvēka likteni, piesaistot dzīvē veiksmi.

Kādas krāsas aprocīte vai dzīpars tev vajadzīgs?

Zaļš
Zaļš diegs vai aproce ir viens no senākajiem aizsardzības talismaniem. Ar tā palīdzību var piesaistīt uzplaukumu. Palīdz izveidot stipras attiecības, ļauj augt un kļūt veiksmīgam.

Tumši zaļš
Ar šīs krāsas palīdzību var radīt nomierinoši atmosfēru aproces valkātāja apkārtnē. To piemēroti uzlikt ap roku pirms svarīgas, nopietnas sarunas.

Oranžs
Tādu talismanu vajadzētu iegādāties katram. Tas piesaista veiksmi, aizsargā pret dažādām slimībām.

Rozā
Ievērojami pastiprina sievišķīgās enerģijas plūsmas. Rozā diedziņu esot valkājusi Sābas ķēniņiene, kas bija slavena skaistule un gudriniece.

Dzeltens
Šī ir īpaša krāsa maģiskam diedziņam. Vairākums ekstrasensu iesācēju cenšas nēsāt tieši dzeltenu aprocīti, kas pasargā īpašnieku pret melno maģiju, slimībām, palīdz gūt panākumus.

Zils
Vispiemērotākā krāsa darījumu veiksmes piesaistīšanai, ļauj gūt panākumus, pārspēt konkurentes. Zils diegs simbolizē mieru, tāpēc palīdz cilvēkam koncentrēties, lai atrisinātu kādu uzdevumu un harmoniski izturētos pret apkārtējiem.

Gaiši zils
Lieliska krāsa tiem, kuri nezina, pie kā vērsties pēc padoma. Tāds diegs palīdz atrast spēcīgu garīgu skolotāju, kas palīdzēs gan ar padomu, gan rīcību.

loading...