Aprīļa horoskops VĒZIM. Ļaujies romantikai!

17-04-2018

vezis


Pavasaris ir pašā plaukumā, bet Vēzis ir pilns cerību un jaunu ideju. Tu lepojies ar to, ka ziemā nezaudēji optimismu, tāpēc aprīlī varēsi sasniegt vēlamos mērķus.

Lai gan dažkārt tev sagribēsies aizbēgt un paslēpties no visiem. 2018.gada aprīļa horoskops Vēzim iesaka biežāk būt sabiedrībā, izrādīt iniciatīvu un mierīgi uztvert visu, kas notiek apkārt.

Jo mazāk bažu un augstāks pašvērtējums, jo labāk Vēzis pavadīs aprīli. Nevajag pārdzīvot par mazām neveiksmēm, jo tās padara tevi spēcīgāku garā. Mīlestības jomā Vēzim jābūt izlēmīgākam, nevis jāšaubās par tiem, kas viņu mīl ar visu sirdi. Ja zini, ka daudz kas ir atkarīgs no tevis, nostiprini attiecības ar izredzēto.

Aprīļa horoskops Vēzim iesaka centīgi strādāt, lai gan visas domas būs par atvaļinājumu un atpūtu jūras piekrastē. Tikai neatlaidība un mērķtiecība ļaus tev kāpt pa karjeras kāpnēm un nostiprināt finanšu stāvokli.

Starp citu, arī mīlestībā Vēzim nenāktu par sliktu kļūt romantiskākam un pārliecinātākam par sevi. Nedomā, ka serenādes, rožu pušķi un komplimenti ir pagātne. Ja aprīlī Vēzis izteiks precību piedāvājumu mīļotajam cilvēkam, šī laulība solās būt laimīga un ilga.

Tomēr vairākiem pāriem pavasara vidū nāksies šķirties. Vēzis ir jūtīgs un ievainojams, tāpēc viņam grūti piedot un paciest krāpšanu. Bet tad, ja tu pastāvīgi skatīsies atpakaļ, situācija personiskajā dzīvē vispār nobremzēsies. Aprīļa horoskops iesaka būt nosvērtākam, lai nemocītos minējumos, bet tieši pavaicātu partnerim par viņa jūtām.

Tiem, kas nodarbojas ar privāto biznesu, aprīlī nāksies cīnīties ar konkurentiem. Meklē uzticamus lietišķos partnerus, lai pasargātu sevi no zaudējumiem un bankrota. Jo – ja Vēzis gribēs, tad varēs daudz ko pārvarēt ceļā uz panākumiem. Ja tu izstrādāsi precīzu darbības plānu, taktika “nostrādās” tavā labā. Galvenais aprīlī būt piesardzīgam un modram, īpaši – parakstot svarīgus dokumentus.

Rūpes un raizes Vēzim būs pārpārēm, tāpēc centies rast tuvu cilvēku atbalstu. Neuzvel problēmas uz svešiem pleciem, bet vienkārši pavaicā gudru padomu. Nav vēlams dalīties savos noslēpumos ar tiem, kurus tu maz pazīsti, citādi tavs emocionālais stāvoklis un reputācija stipri cietīs.

Aprīļa horoskops Vēzim iesaka saudzēt nervu sistēmu, īpaši, ja ir bijuši depresiju un nervu sabrukumu veicinoši apstākļi. Strādā ar sevi dienu un nakti, tad sasniegsi dvēseles komfortu.

Ļoti nebēdājies, ja iestāsies finanšu krīzes situācija. Jo tu jau esi izgājis cauri šai “dzīves mācībai”.

Galvenais, lai strīdu, aizvainojumu un sadzīves ķīviņu dēļ Vēzim nepasliktinātos attiecības ar tuviem cilvēkiem.

Aprīļa sākumā Vēzim pirmajam vajag izteikt vēlmi samierināties ar cilvēku, ar kuru viņš sen sastrīdējies. Lepnību met malā, jo attiecības ir vērtīgākas. Seko līdzi veselībai, kas pavasarī var ievērojami sašķobīties alerģiju, locītavu slimību un nepareizas ēšanas dēļ.

loading...