Aprīļa horoskops Vērsim. Tiecies pēc pārmaiņām un panākumiem!

17-04-2018

versis


Vērsis 2018.gada aprīlī būs kaujinieciski noskaņots, tāpēc apņēmīgi tieksies pretī pārmaiņām un panākumiem. Tev ir apnikusi garlaicība un rutīna, tātad ir aktīvi un apņēmīgi jādarbojas.

Aprīļa horoskops Vērsim iesaka neatskatīties uz bijušajām kļūdām un problēmām. Tas attiecas gan uz darbu, gan draudzības un mīlestības sfēru.

Vērsim hroniski pietrūks laika, lai aprīlī īstenotu visu iecerēto. Taču tu esi pilns spēka un pārliecības par sevi, kas jau labvēlīgi ietekmēs aizsākumus profesionālajā jomā.

Tev nāksies steidzami saraut ne tikai vecos, bet arī jaunos darbus. Mīlestībā tevi gaida emocijas, atzīšanās un skaists romāns. Aprīļa horoskops Vērsim iesaka steidzami nodoties personiskās dzīves iekārtošanai. Negaidi, kad pirmais pie tevis pienāks iepaticies cilvēks, bet pats nodibini pazīšanos.

Ja aprīlī Vērsis izrādīs iniciatīvu, tad jau pavasara nogalē nodibinās stipras attiecības un nereģistrētu laulību. Tikai nemēģini jau pirmajā tikšanās reizē stāstīt partnerim par visām savām finanšu un personiskajām problēmām. Esi atklāts, taču ne tādā mērā.

Ja Vērsis nodarbojas ar biznesu, aprīlī viņu gaida augšupeja un peļņa. Tavs sens sapnis beidzot īstenojies dzīvē lielu projektu veidolā. Galvenais, lai Vērsis atrastos vajadzīgajā vietā un noteiktajā laikā. Tad nepalaidīsi garām savstarpēji izdevīgus projektus un noslēgsi veiksmīgus darījumus.

Aprīļa horoskops Vērsim iesaka paskatīties uz sevi no malas un nedaudz mainīt ārējo tēlu. Ja tu ieņem solīdu amatu, tad arī imidžam jābūt atbilstošam. Ar kolēģiem Vērsim jābūt piesardzīgam, nevis jāstāsta par plāniem un grandiozām idejām. Skauģi var savīt tev tādas intrigas, ka izkļūt no tām būs grūti pat tad, ja blakus Vērsim aprīlī būs ietekmīgas personas.

Aprīlī Vērsim būs vajadzīga pacietība un centība, lai pārvarētu šķēršļus savā ceļā. Emocijas sitīs augstu vilni, taču tikai dvēselisks līdzsvars palīdzēs tev sasniegt panākumus karjerā.

Ģimenes dzīvē izcelsies bieži strīdi sadzīves un materiālās jomas dēļ. Aprīļa horoskops Vērsi mudina būt praktiskākam naudas lietās un delikātākam ar tuvajiem cilvēkiem. Un vēl vērtīgs padoms – neturi ilgi aizvainojumu uz tiem, kas tev ir patiešām dārgi. Un arī pats neaizmirsti pateikt “piedod”, ja kādu esi apvainojis. Dzīsies pēc lielas naudas – zaudēsi to, kas tev ir.

Lai veselība Vērsim aprīlī būtu stipra, steidzami jāatmet smēķēšana un pārmērīga alkohola lietošana. Tikai veselīgs dzīvesveids palīdzēs tev saglabāt lielisku pašsajūtu.

loading...