Aprīļa horoskops AUNAM. Dzer vitamīnus un smaidi!

17-04-2018

auns


Ja Auns 2018.gada aprīlī sapņaini šūposies krēslā, tad naudu neredzēs un karjeru neizveidos. Pēdējā laikā tu pastāvīgi slinko, nododies ilūzijām un žēlojies par likteni. Aprīļa horoskops Aunam nesola labklājību un laimi, ja viņš tā arī paliks ikdienišķā miegainuma stāvoklī.

Aunam ir pārliecinoši jāskatās nākotnē, viss rūpīgi jāpārdomā un jāstrādā dienu un nakti. Tad būs iespējams sasniegt to, ko tu vēlies. Dzeltenā suņa gadā neviens Auns nepaliks vientuļš vai pielūdzēja noraidīts. Tieši otrādi – personiskajā dzīvē gaidāmas globālas pārmaiņas uz labo pusi.

Aprīļa horoskops Aunam iesaka flirtēt, piemiegt ar aci apburošiem pretējā dzimuma pārstāvjiem un izrādīt iniciatīvu.

Ja būs grūti izvēlēties vienu vienīgo, tad ieklausies sirds balsī. Bet Aunam, kam jau ir mīļotais cilvēks, pārdzīvot par personisko dzīvi nevajag. Viss ir brīnišķīgi, harmoniski un galvenais – bez liekām raizēm.

Aprīlī Aunam nāksies rauties starp ģimeni un darbu. Lai gan visu var veiksmīgi apvienot, ja rīcības plānu izplāno iepriekš.

Vēlams netērēt laiku un enerģiju sīkām lietām, kuru dēļ tev ar izredzēto bieži rodas konflikti. Jo – ja jūtas vienam pret otru apdzisīs, iededzināt mīlas uguni no jauna būs grūti. Vientuļie Auni var necerēt uz tikšanos ar “otro pusīti”, jo viņu domas aprīlī ir tālas no stiprām attiecībām un ģimenes veidošanas.

Ģimenes dzīvē Aunam visas problēmas vajag risināt kopā ar laulāto un tuviniekiem. Ja gribi pabūt vienatnē vai izrādīt aktivitāti, tad iepriekš izstrādā taktiku.

Aprīļa horoskops Aunam ir sarūpējis daudz interesantu lietu, bet galvenā panākuma daļa būs atkarīga tikai no mērķtiecības. Liec akcentu uz finanšu stāvokli, citādi pavasarī iedzīvosies parādos un iztērēsi visus uzkrātos līdzekļus.

Auns ir centīgs un neatlaidīgs cilvēks, tāpēc aprīlī spēs sasniegt panākumu virsotnes gan profesionālajā, gan personiskajā sfērā. Priekšnieks uzslavēs tavu darbu, ja nenovirzīsies no saviem tiešajiem pienākumiem.

Aprīlī Aunam ir jāstiprina imunitāte, jārūda organisms un brīvdienās jāperas pirtī.

Aprīļa horoskops Aunam iesaka izdzert vitamīnu kursu, ievērot ēšanas režīmu un galvenais – optimistiski skatīties uz dzīvi. Tad neviens nespēs izsist no pareizā ceļa. Aprīlī Auns kā nekad agrāk sapratīs, ka veselība ir dārgākais uz pasaules.

loading...