Angļu valodas eksāmena “nopludināšana”: skolotāja vēlējusies palīdzēt savas klases audzēkņiem

14-03-2019
Kadrs no video

Kadrs no video

Nepatīkama nakts uz ceturtdienu izrādījās kādai skolotājai Rīgā – viņu par eksāmena uzdevumu “nopludināšanu” aizturēja policijas vienība.

Pedagoģe atzinusies, ka, lai palīdzētu savas klases skolēniem iegūt labākas sekmes, viņa tiem īsi pirms tā sākuma nosūtīja angļu valodas eksāmena mutvārdu daļas uzdevumus. Savukārt kāds no skolēniem par to informēja medijus.

Informācija, ka 12. klases skolēniem vēl pirms angļu valodas eksāmena mutvārdu daļas bija zināmas tēmas, par kurām būs jārunā, parādījās trešdien, kad eksāmens jau bija sācies. Policija ātri noskaidroja informācijas nopludinātāju. Vainīgā skolotāja tika aizturēta īpašā operācijā aizvadītāja naktī.

“Mēs noskaidrojām to, ka kādas Rīgas skolas skolotāja pirms eksāmena sākuma bija nofotografējusi eksāmena uzdevumu un nosūtījusi saviem skolēniem. Naktī uz ceturtdienu skolotāju mēs aizturējām, atzinām par aizdomās turēto noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, proti, par neizpaužamu ziņu, kas nav valsts noslēpums, izpaušanu,” notikušo komentē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes izmeklētāja Egita Stāmure.

loading...