Andris Kivičs nāk klajā ar ļoti sentimentālu paziņojumu

09-11-2019

Facebook


Ar ļoti sentimentālu paziņojumu savus fanus un nelabvēļus sociālajos tīklos sestdien pārsteidzis skandalozais mūziķis Andris Kivičs.

Šodien mēs ar Liene Skulme esam kopā veselu gadu.No rīta līdz vakaram, visu laiku.Jo mums tā ir vislabāk.Mums nevajag nevienu citu, jo ziniet ko mēs atradām viens otrā?

Mēs atradām SEVI.

Un neviens tur nekad neko nevarēs izdarīt.Mēs esam atvēruši viens otrā tādu garīgo, fizisko, seksuālo un dzīves mīlēšanas potenciālu, kāds, man likās, vispār neeksistē.

Es mīlu mūsu dzīvi, mūsu kopīgo lidojumu, mūsu kritienus un mūsu spēju piecelties.Un visvairāk es mīlu mūs par to, ka mūsu attiecībās nav aprēķina, samierināšanās, krupju norīšanas, plāna B, kaut kā līdz galam nepateikta un pieciesta. Mūsu attiecības es mīlu, jo tās vienkārši ir ĪSTAS.

Es gribu pateikt paldies visiem pazīstamajiem un arī nepazīstamajiem cilvēkiem, kuri saprot mūs, saprot to ,ko mēs, arī starp rindàm, vēstam sabiedrībai, kuri saprot, ko nozīmē dzīvot ĀRPUS RĀMJA, nedaudz citā vērtību sistēmā.Mums nepazīstamiem cilvēkiem, kuri mūs atbalsta ar vēstulēm, saviem dzīves stāstiem un izturības vēlējumiem.

Peldēt pret straumi nav viegli, bet tā ir tāda bauda – dzīvot tā, lai tava viesošanās pieredze šinī pasaulē ir absolūti patiesa.

Un neklausaties, ka dzīvot vajag “labi”, kā mums to borē onkuļi, kuriem vajag pēc iespējas vairāk patērētājus.
Dzīvot vajag interesanti.

Mīlu Tevi, Lienīt! No visas sirds. Par to, ka vienkārši esi, un arī man ļauj būt tam, kas es esmu.

LASI VAIRĀK

1. ACULIECINIECE APRAKSTA KIVIČA UZBRUKUMU SKULMEI

2. SLAVENAIS PĀRĪTIS SKAIDRO ATTIECĪBU PERIPETIJAS

3. ATRADU LIENI UN VEDU MĀJĀS!

loading...