Akmens spēks. Kā amuleti jāvalkā sievietēm

16-05-2020

gredzeni

Litoterapija ir ļoti sena zinātne, kas pētī akmens un cilvēka savstarpējo mijiedarbību. Akmens – minerāls spēj cilvēku dziedināt, palīdzēt dažādās dzīves situācijās, īpaši – ja cilvēks ar savu ticību vēl pastiprina akmens enerģētiskā lauka iedarbību uz savu biolauku.

Ir veikti pētījumi, kas liecina par dažu minerālu struktūru spēju fokusēt un transformēt dažādus enerģijas veidus, kas ļauj tiem iedarboties uz dzīva organisma šūnām. Pēc daudzu pētnieku domām, tieši kristāliskais režģis, kas ir minerālu uzbūves pamatā, ir galvenais ārstniecisko īpašību pamatojums. Uzskata, ka minerāli koordinē cilvēka enerģētisko meridiānu darbību, ietekmē asinsriti un smadzeņu darbību.

Ar akmeņiem var ārstēt, ne tikai izdarot īpašas procedūras, bet arī nosakot saderīgos un nēsājot tos ikdienā. Cilvēka ķermenim ir tradicionālas akmeņu valkāšanas vietas, kas sievietēm un vīriešiem ir atšķirīgas.

Sievietēm

  • Sargātājakmens jāiestrādā gredzenā, ko ieteicams valkāt kreisās rokas rādītājpirkstā.
  • Amulets – jāiestrādā kulonā vai gredzenā un jāvalkā kreisās rokas vidējā pirkstā.
  • Veiksmes akmenim jābūt jebkurā redzamā vietā: iestrādātam auskaros, rokassprādzē, kājassprādzē, diadēmā, piespraudē. Ja tas ir gredzenā, to valkā labās rokas vidējā pirkstā.
  • Mīlestības akmens jāiestrādā gredzenā un jāvalkā kreisās rokas zeltnesī vai mazajā pirkstiņā.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Talismani pēc dzimšanas datuma. Aprēķini, kas ir tavs amulets!

Piešuj pogu kā amuletu! Vienpadsmit veidi, kā tas darbojas

Zodiaka zīmēm atbilstošie akmeņi. Izvēlies savu amuletu

loading...