Ak, vai! Šīm horoskopa zīmēm ļoti patīk sānsoļi

13-01-2018

strelnieks_jaunava

Daži zodiakālā apļa pārstāvji nevilšus kļūst par savu vēlmju upuriem. Saglabāt uzticību viņiem traucē dzimšanas datums, kas ietekmē raksturu un izturēšanos.

Katrai zodiaka zīmei ir savi uzskati par uzticību un krāpšanu. Saderības horoskops palīdzēs ne tikai izvēlēties atbilstošāko partneri, bet arī uz visiem laikiem iekarot viņa sirdi. Ja vien viņš nepiederēs pie vienas no šīm sešām zīmēm!

Sestā vieta

Strēlnieki neuzticīgāko zīmju topā ieņem sesto vietu. Pateicoties dabas dotajai pievilcībai un ugunīgajam temperamentam šīs zīmes pārstāvji nereti kļūst par apkārtējo dievināšanas objektu. Un viņiem tas, protams, ļoti glaimo.

Tik ļoti, ka reizēm Strēlnieki, kuriem ir attiecības, atsaucas cita cilvēka uzmanības apliecinājumiem un metas kaislību virpulī, tiecoties visu izbaudīt kā pirmo reizi.

Un nebrīnies, ja Strēlnieks tevi apvaino… pats savā neuzticībā: tā teikt, pati (pats) vien pieļāvi jūtu atdzišanu.

Šai zodiaka zīmei vajag izrādīt mīlestību, uzmanību un rūpes, bet tajā nevajag meklēt ideālu – viņš jau sen ir tev blakus.

Piektā vieta
svari
Piekto vietu piešķiram Svariem, kuri tik izmisīgi meklē harmoniju, ka jebkuras plaisas un nesaprašanās attiecībās var likt meklēt laimi citur. Šī ir viena no zodiaka egoistiskākajām zīmēm, kas ātri apvainojas, ja partnera uzmanība nepieder viņiem vien. Gaidīt pamiera iestāšanos ir bezjēdzīgi. Visticamāk, Svari izvēlēsies atstāt haotiskas attiecības aiz muguras, nevis centīsies kaut ko labot. Žēl!

Ceturtā vieta
jaunava1
Jaunavas gandrīz tikušas uz goda pjedestāla, bet mazliet tomēr pietrūkst. Šī zodiaka zīme ir ļoti godkārīga un attiecībās to vada aprēķins, nevis jūtas. Jaunavas reti iemīlas, jo baidās kļūdīties. Kārtība Jaunavām vienmēr ir pirmajā vietā. Bet kāds gan darbības plāns un struktūra mīlestībā? Mīlestība nozīmē vienas vienīgas iekšējas pretrunas un improvizāciju. Tāpēc Jaunava ne īpaši paļaujas un atdodas šīm satraucošajām jūtām, savukārt uzticība tām ir vien tukša skaņa. Sekojot savām vēlmēm, Jaunava var mierīgi sabradāt tavu uzticību.

Trešā vieta
auns1
Finālu sasnieguši ugunīgie un kaislīgie Auni. Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir apveltīti ar kvēlu un impulsīvu dabu, to dzīslās trako uguns. Viņi bieži iemīlas, turklāt emocijās metas kā ūdenī uz galvas. Prot aplidot, viņiem piemīt harizma un milzu pievilcība. Tomēr tipiskam Aunam ļoti svarīgs ir goda kodekss, tāpēc viņš nepin intrigas aiz partnera muguras, bet pats sarauj attiecības jauna romāna vārdā.

dvini
Otrā vieta

Godpilnā otrā vieta un sudraba medaļa pelnīti pieder apburošajiem Dvīņiem. Viņi taču nepavisam nav vainīgi, ka daba tos apveltījusi ar vieglprātību un gaisīgu dabu. Praktiski neiespējami sastapt Dvīņus, kuri nelūkotu pēc kaut kā labāka. Tomēr, ja spēsi dāvāt šai zodiaka zīmei pilnīgu brīvību, Dvīņi diez vai pārkāps viegla flirta robežu. Jo viņiem nav nekā vilinošāka par aizliegto augli.

skorpions1
Pirmā vieta

Šī zodiaka zīme lauž sirdis, pat nedomājot. Jā, jā, runa ir par enerģētiskajiem vampīriem, kuri pārtiek no citu cilvēku vājībām – par Skorpioniem. Viņi ir neticami romantiski un apveltīti ar kaut kādu mistisku magnētismu, kas ļoti piesaista cilvēkus.

Skorpioniem patīk intrigas, skandāli, greizsirdības scēnas un, protams, dzīvnieciska kaisle, par kuru viņi ar baudu pavēsta partnerim. Tomēr šīs zīmes pārstāvji, kā likums, iemīlas vienu reizi un uz visu dzīvi, bet, ja liktenis nolēmis Skorpionu izšķirt no mīļotā cilvēka, viņš sāks aizrautīgi atriebties. Par brīnumu, viņi paši otram cilvēkam neuzticību nekad nepiedod, bet paši to noteikti sagaida.

loading...

3 Comments

 1. Sintija 17.10.2017 at 11:35 - Atbildēt

  Bieži stresa, domstarpību un pat laulības šķobīšanās pamatā ir materiālās problēmas. Ne velti senči runāja ka kur nabadzība nāk mājās pa durvīm iekšā, tur mīlestība lec laukā pa logu. Protams nauda un pārticība neatrisina visas problēmas, tās tāpat būs, bet citādākas, tādas, kas var pavērt iespēju attīstīties garīgi. Tomēr kaut kādam pamatam no abām pusēm ir jābūt ne tikai morāli, bet arī materiāli, lai pāris varētu dzīvot kopā ilgstoši laimīgās un harmoniskās attiecībās.
  Ne katrs var atļauties maksājot uzreiz nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto. Aizbraukt ceļojumā uz vietu, kurp sirds velk. Iekārtot savu ģimenes ligzdiņu bez mētāšanās pa īrētiem dzīvokļiem vai nelienot banku kredītu verdzībā uz 20 gadiem. Uzburt mājās pievilcīgu vidi un uzturēt pie sevis krāšņu sievieti, nevis tikai nolūkoties uz tādām interneta fotogrāfijās. Tu vari? Ko tu darītu ar 100 miljoniem? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Dod sev iespēju pārvērst savu dzīvi sapnī! Ienāc un jau pēc nedēļās izmaini savu dzīvi: https://goo.gl/aFZqy3

 2. tante 15.11.2017 at 18:30 - Atbildēt

  pēc manas dzīves pieredzes,vissneuzticīgākie ir zivs zīme virieši.

 3. Saulīte 15.01.2018 at 12:17 - Atbildēt

  Mežāži ir visneuzticīgākie.