Aizvainoja, bet neatvainojās. Pieci soļi, kā piedot šādu rīcību

24-01-2023

Foto – Pixabay


Apzinieties, ka jūsu piedošana nav atkarīga no viņu atvainošanās. Piedošana nozīmē, ka viņu rīcībai vairs nav varas pār jums.

Jūsu piedošana nav atkarīga no citu cilvēku atvainošanās.

1. Palieciet pie savas patiesības. Jūs un tikai jūs zināt, ko jūs pārdzīvojat. Jums nav nepieciešama viņu notikumu interpretācija vai apstiprinājums.

2. Nesakiet “viss ir kārtībā”, ja nekas nav kārtībā. Nesakiet “labi, aizmirstiet” un citas devalvējošas frāzes. Ļaujiet sev izjust sāpes, ko viņi radījuši. Viņu nevēlēšanās vai nespēja atvainoties nenozīmē, ka tas bija labi. Tas ir atkarīgs no jums, nevis no viņiem.3. Neturiet atvērtas durvis tiem, kas jūs pastāvīgi ievaino. Viņi ir atbildīgi par saviem vārdiem un rīcību. Un jūs esat atbildīgs par savām personīgajām robežām.

4. Neļaujiet viņiem pārliecināt jūs, ka viss ir tikai jūsu galvā, ka esat pārlieku jutīgs cilvēks, ka ar jums kaut kas nav kārtībā. Ja sāp, tad sāp. Jums tā nešķita. Tie, kam mēs patiesi rūpam, nekad nekaunēsies par mūsu emocijām un raizēm.

5. Saprotiet, ka jūsu piedošana nav atkarīga no viņu atvainošanās. Piedošana nozīmē, ka viņu rīcībai vairs nav varas pār jums. Tas nozīmē, ka jūs un šie cilvēki esat dažādos brieduma un apziņas līmeņos.
Spēja to saskatīt un saprast padara mūs brīvus.LASIET ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Bērni ir vecāku karma. Mācies un izdari secinājumus!

“Draiskās večiņas” biedē! Kā novecot skaisti un cieņpilni?

Viena vienīga lieta, kas meitenei jāmācās kopš bērnības

Sapnis par princi joprojām dzīvs. Gaidīt viņu vai samierināties ar kaimiņpuisi?

loading...