“Aizvāc no manis savu bērnu.” Ko darīt, ja vīramāte neieredz dēlu no pirmās laulības?

17-12-2020

Ilustratīvs foto – Pixabay

“Mana dzīve bija tik sarežģīta, ka pirmā ģimene izjuka. Ar vīru izšķīros, kad mūsu mazajam Krišam nebija vēl gads. Pēc tam viņš necentās sazināties ar dēlu, un es neuzstāju,” stāsta soctīklu apmeklētāja Anita.

“Kad iepazināmies ar Mārtiņu, viņš piedāvāja satikties godīgi un atklāti. Arī es piekritu un uzreiz izstāstīju, ka man ir bērns un viņš ir manā pirmajā vietā. Par laimi, Mārtiņš bija ļoti jūtīgs un gudrs. Trīs gadus vecais Krišs jau drīz bez pamudinājuma sāka saukt viņu par “tēti”. Taču Mārtiņš bija priecīgs. Pēc kāda laika viņš mani bildināja, un mēs kļuvām par īstu ģimeni.”

Tomēr raizes sagādāja attiecības ar vīramāte, kura jau no sākuma bija neapmierināta, ka viņas dēlam ir draudzene “ar piekabi”.

O. kundze neslēpa nelaipnību pret Anitu un klaji ignorēja viņas dēlu, kuru viņas pašas dēls Mārtiņš jau bija pieņēmis kā savējo.

“Atnākusi pie mums ciemos, vīramāte ne reizi nav mēģinājusi runāt ar bērnu vai vismaz uzcienāt ar konfektēm. Es necerēju, ka vīramāte pieņems mazuli kā mazdēlu, bet cerēju vismaz uz atturīgu attieksmi.
Šķiet, mans bērns viņu ļoti kaitināja.

Bet mazulis nespēja noticēt, ka viņš tik ļoti sarūgtina vecmāmiņu. Pēdējais piliens bija, kad vīramāte sāka kliegt uz Krišs. Bet bija noticis viss, ko mans dēls, mēģinādams iepriecināt vecmāmiņu, atnesa viņai savu mīļāko rotaļu mašīnīti.

Vīramāte atgrūda rotaļlietu un sāka kliegt: “Novāc no manis savu bērnu! Vai nav skaidrs, ka es nevēlos viņu redzēt? Man vajag īstus mazbērnus, nevis šo…” Kad Mārtiņš no virtuves dzirdēja šos vārdus, viņš palūdza mātei doties projām un vairs nerādīties.

Anita nesaprot, kā rīkoties. No vienas puses, viņa priecājas, ka vīrs izvēlējies nostāties ģimenes pusē. Bet, no otras puses, ir ļoti grūti pieņemt, ka viņas dēļ sastrīdējušies divi tuvi cilvēki. “Tagad mēs ar Mārtiņu gaidām kopīgā mazuļa ierašanos, bet viņš pat nevēlas par to ziņot mātei. Bet es ļoti uztraucos un nespēju iedomāties, ko var darīt šādā situācijā,” viņa raksta.

Kā šādā situācijā rīkotos jūs? Ierakstiet komentāros!
LASIET ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Pareģes Vangas tabula, kā “pasūtīt” gaidāmā bērna dzimumu

Nestandarta vīramāte. Sievietes stāsts, kas silda sirdi

Nemīlu mazbērnus, jo neciešu vedeklu. Vīramātes atzīšanās

loading...

1 Comment

  1. maish 18.12.2020 at 11:54 - Atbildēt

    Diēta ir pagājušais gadsimts! Lai zaudētu svaru, jums vairs nav nepieciešams sevi izsmelt ar diētām! Es šeit lasīju par jaunu un veselīgu metodi – http://bit.do/ketolv es izmēģināju tik daudz lietu, visas diētas, fitnesu, labi, es varētu zaudēt 2 kg un ar šo rīku mēneša laikā zaudēju 15 kg, un es jūtos lieliski! Es iesaku visiem!