TESTS. Izvēlies pulksteni un uzzini savas personības tipu

11-01-2018

pulkstenis1

Izvēloties attēlu, mēs dodam vaļu savai zemapziņai, tieši tāpēc bilžu testus bieži izvēlas psihologi. Šādi var ātri iegūt diezgan precīzus rezultātus, kas raksturo cilvēka personību. Tātad – izvēlies vienu no pulksteņiem un uzzini jaunas savas personības tipu!

1. Jautrais pulkstenis. Personības tips: Tu esi optimistisks cilvēks un izstaro labestību pret visiem apkārtējiem. Ar tavu enerģiju pietiek, lai gāztu kalnus. Tuvākajā laikā tev gaidāmi labi notikumi.

2. Lidojošie taureņi. Personības tips: Tu ļoti daudz domā un zaudē laiku. Esi drosmīgāks. Tev viss izdosies.

3. Laika gabaliņš. Personības tips: Tu bieži aizsvilsties, kad tevi traucē nieku dēļ. Tev nepatīk tukšas sarunas. Neesi tik bargs pret cilvēkiem, velti viņiem nedaudz uzmanības.

4. Smilšu pulkstenis. Personības tips: Tu bieži domā par pagātni un esi iestrēdzis atmiņās. Pienācis laiks šķirties no pagātnes. Tev steidzami jāsāk dzīvot tagadnē un jānoskaņojas uz nākotni.

5. Plūstošais pulkstenis. Personības tips: Tu pastāvīgi zaudē laiku un neko nepaspēj. Tev nepieciešama atpūta. Varbūt pienācis laiks atvaļinājumam?

6. Pulkstenis “Kāda atšķirība”. Personības tips: Tu baidies būt pieaudzis un vēlies palikt bezrūpīgs iespējami ilgāk. Katrā no mums ir nedaudz no bērna. Galvenais nepārspīlēt!

Avots: “you-journal.ru”

loading...