Aizraujošs tests. Izvēlies dārgakmeni un uzzini, ko tas vēsta par tevi!

31-12-2017

dargakmeni1

Cilvēki kopš seniem laikiem piedēvējuši īpašu nozīmi dārgakmeņiem un kristāliem – tie lietoti gan kā rotaslietas, kalpojuši kā maiņas līdzekļi, tos izmantojuši alķīmiķi un magi. Neraugoties uz to, ka pašlaik ir 21.gadsimts, mēs joprojām esam gatavi stundām apbrīnot šos dabas veidojumus, bet dažkārt arī maksāt par tiem lielu naudu.

Bet vai jūs zināt, ka dažādiem cilvēkiem patīk dažādi dārgakmeņi? Un kā ar visu, kas attiecas uz to, kam mēs dodam priekšroku, akmens izvēle nav nejauša. Iespējams, jums šķiet, ka jūs vienkārši piesaistījusi akmens krāsa vai faktūra, taču patiesībā jūsu izvēle daudz ko var pastāstīt par jūsu personību. Šaubāties? Pārbaudīsim!

Jums tikai vajag no augstāk dotā attēla izvēlēties vienu no astoņiem minerāliem un pēc tam izlasīt aprakstu.

1. Ametists
ametists
Ametists nozīmē pozitīvismu. Tas atgrūž negatīvo enerģiju. Dvēseles dziļumos jūs sapņot par pozitīvu un mierīgu dzīvi. Pacentieties koncentrēties uz to, kas jums patīk, un nepievērst uzmanību ļaunām mēlēm. Ametists ir miermīlības, sirsnības un atklātības simbols.

Ametista iekšējā enerģētika palīdz iegūt dvēseles mieru un iekšēju harmoniju, saglabāt veselību. Šā akmens nosaukums tulkojumā no grieķu valodas nozīmē “nedzēris”. Runā, ka ametistam piemīt izcilas spējas, no kurām galvenā ir pasargāt cilvēku no dzeršanas, bet tad, ja viņš tomēr iedzēris, glābt no piedzeršanās. Ametists palīdz attīstīt cilvēka iekšējās spējas, atver durvis uz augstākām sfērām, ļauj iegūt universālu gudrību.

2. Tirkīzs
trikizs
Tirkīzs nozīmē godīgumu. Tas palīdz saziņā, piešķirot tai patiesumu. Jūs augstu dzīvē vērtējat godīgumu gan attiecībā uz sevi, gan tuviniekiem.

Tirkīzs pastiprina intuīciju, spējas, vairo godkāri, drosmi, vērīgumu, nes laimi un mieru ģimenē. Gaiši zilais akmens ir garīguma un cīņas ar ļaunumu simbols. Nosaukums “tirkīzs” cēlies no persiešu vārda “firuza”, kas nozīmē laimes akmens.

Tirkīzs samierina ienaidniekus, apdzēš gan sava īpašnieka, gan pret viņu vērstu naidu, atjauno mieru ģimenē, mazina priekšniecības neapmierinātību. Šis ir cīnītāju, līderu, drošsirdīgu, izlēmīgu un neatkarīgu cilvēku akmens.

3. Kvarcs
kvarcs
Kvarcs nozīmē panākumus. Tīrs kvarcs veicina koncentrēšanos un domāšanas skaidrību. Jūs esat ambiciozs un neatlaidīgs, taču jums ir tieksme zaudēt uzmanību. Koncentrējiet visu savu uzmanību uz darāmo un jums viss izdosies.

Caur kvarciem uz Zemes nonāk dievišķā uguns, tāpēc no šā minerāla sendienās izgatavoja lodes un lēcas, caur kurām tempļos iededzināja upurtraukus. Priesteri ar kristālu palīdzību uzzināja nākotni. Kvarcs cēlies no vācu vārda “quarz”, kura izcelsme nav skaidra.

Kvarcs – tā ir planētas astrālā āda, bet tā kristāli savdabīgas ierakstošās ierīces, kas glabā visus signālus, ko mums sūta Visums. Kvarcs nostiprina atmiņu, rosina iztēli, padara runu spilgtu un izteiksmīgu, veicina aktīvus domāšanas procesus.

4. Nefrīts
nefrits
Nefrīts nozīmē uzplaukumu. Jums ir lieli sapņi un tad, ja jūs spēsiet atzīt pagātnes kļūdas, tie noteikti piepildīsies. Tie arī atnesīs jums uzplaukumu. Nefrīts ir senās Ķīnas svētais akmens. Tā īpašības ir unikālas un izraisa cilvēkā vēlmi īstenot pārmaiņas savā dzīvē.

Nefrīts aizsargā no ļaunajiem gariem, nodrošina ilgmūžību un ģimenes labklājību. Nosaukums “nefrīts” cēlies no grieķu vārdiem “nefros” (akna) un “lapis” (akmens).

Ķīnā kopš senatnes tiek uzskatīts, ka nefrīts ir Debesu un Zemes akmens, kā arī Gudrības un Mūžības akmens. Turklāt nefrīts ir prāta un labu nodomu akmens. Izcilais domātājs Konfūcijs nefrītu uzskatīja par humānisma simbolu.

5. Tīģeracs
tigeracs
Tīģeracs nozīmē veselību un laimi. Tas veicina ķermeņa un gara veselību. Ja jūs izvēlējāties šo akmeni, jūs saprotat, ka veselība ir augstāk par visu.

Tīģeracs spēj attīstīt mūsu apziņu, atsijāt kaitīgās vēlmes no patiesajām vajadzībām. Šis akmens palīdz attīrīt ķermeni pēc pārmērīgi uzņemtas pārtikas, veicina spēju redzēt tumsā, attīsta vērīgumu un var atnest veiksmi.

Tīģeracs nostiprina veselo saprātu, pastiprina koncentrēšanās spēju, aktivizē pedagoģiskās spējas, laikus novirza savu īpašnieku uz lietderīgiem darbiem. Tīģeracs spēj aizsargāt savu īpašnieku no daudzām briesmām un mazina greizsirdības jūtas.

6. Mēness akmens
meness_akmens
Mēness akmens nozīmē harmonisku nākotni. Tas ir likteņa akmens. Tas liecina par jūsu vēlmi panākt līdzsvaru starp prātu un ķermeni. Dzīvē jūs pirmkārt tiecaties pēc harmonijas.

Kopš seniem laikiem mēness akmeni izmanto mīlestības piesaistīšanai. Tas ne tikai piesaista mīlestību, bet arī atmodina šīs cēlās jūtas savā īpašniekā. Mēness akmens koriģē cilvēka jūtas, palīdz izvairīties no konfliktiem, noņem stresu, padara cilvēku iecietīgāku un žēlsirdīgāku.

Turklāt šis akmens palīdz pilnībā atslābināties, pamodina fantāziju un radošuma uzplūdus. Speciālisti apgalvo, ka meditācija ar mēness akmeni palīdz atvērt zemapziņu, kā arī slēptās spējas un talantus.

7. Saules akmens
saules_akmens
Saules akmens nozīmē prieku. Tas saistīts ar saules pozitīvo enerģiju. Jūsu dvēsele spoži spīd un apgaismo pat vistumšākās situācijas. Apkārtējiem laimējies, ka viņiem ir iespēja sildīties jūsu staros.

Saules akmens attīsta intuitīvās spējas, fantāziju un iztēli, ka arī atmodina savā īpašniekā avantūrisma garu. Tiem, kuru dzīve saistīta ar mistiku un ezoterisku, saules akmens sniedz spēcīgu enerģētiku un optimismu. Tas dāvā veselību, spēku un pievilcību, motivējot uz aktīvu dzīvesveidu un centieniem panākt iecerēto. Saules akmens siltā nokrāsa un starojošais spīdums uzlabo garastāvokli un stiprina garu.

Apvienojot sevī mēness un saules enerģijas, saules akmens palīdz savam īpašniekam izveidot kontaktu ar planētas informatīvo lauku. Gaišredzība un pareģošana – lūk, spējas, jo saules akmens dāvā cilvēkam.

karneols
8. Karneols
Karneols nozīmē varu. Šis akmens stimulē emocionālo varu un fizisko enerģiju. Ja izvēlējāties šo akmeni, tas nozīmē, ka meklējat iespējas izpaust savu radošumu.

Karneols ir to cilvēku talismans, kuru darbība saistīta ar aktīvu saskarsmi ar citiem cilvēkiem. Karneols ir pilnībā pakļauts sava īpašnieka gribai un gatavs izpildīt visas, pat pašas šaubīgākās viņa vēlmes. Akmens dara visu iespējamo, lai tā saimnieks sasniegtu vēlamo rezultātu.

Godprātīgiem cilvēkiem akmens piesaista veiksmi, apkārtējo simpātijas, augstāk stāvošu personu labvēlību. Tas apvelta cilvēku ar šarmu, dāvā laimīgu abpusēju mīlestību un partneru uzticību mīlestībā un biznesā.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

loading...

1 Comment

  1. Anete 20.06.2017 at 17:35 - Atbildēt

    Tev apnicis uz visu ekonomēt? Ir apnicis vienmēr atteikt sevi palutināt ar kaut ko? Paplašini sava maciņa apvāršņus! Gan domas, gan vārdi materializējas. Visums dodas jums palīgā, jo turpmāk nauda straujiem tempiem ieplūdīs tavā maciņā. Varēsi palutināt savu bērnu ar jaunu rotaļlietu, draudzenēm izmaksāt kafejnīcu, bet pati doties uz salonu iegūt sen kāroto frizūru un visi kopā aizbraukt ceļojumā. Šī metode tiešām strādā! Nosūti savas domas Visumam! Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu veiksmi! https://goo.gl/a0n1qT