Aizpildi testu un uzzini, kā tu proti mīlēt!

15-12-2017

tests_milestiba


Tas, kam cilvēks dod priekšroku, daudz pastāsta par viņa raksturu. Izrādās, tavas iemīļotās krāsas ir ļoti daiļrunīgas! Košākas krāsas izvēlas emocionālāki un temperamentīgāki cilvēki, klasiski melno un balto iecienījuši racionāli domājošie un nopietnie.
Šodien piedāvājam testu – rūpīgi apskati četras krāsu kombinācijas. Izvēlies to, kas šķiet vistīkamākā. Brīnīsies, bet tas var pastāstīt, kā tu proti mīlēt!

Variants A
Tu ļoti viegli uzticies cilvēkiem. Attiecībās pilnībā paļaujies uz partneri, un esi gatavs burtiski uzdāvināt sevi viņam.

Tu dod priekšroku tīrai, nekādi neaptumšotai mīlestībai. Kad atradīsi cilvēki, kas novērtēs šīs īpašības, tad vairs ar viņu neizšķirsies!

Variants B
Tu esi aktīvs partneris! Tu sapņo par spilgtu un laimīgu mīlestību. Tev gribas atrast cilvēku, ar kuru kopā sekosi veselīgam dzīvesveidam un atklāsi jaunas lietas.

Gadās, ka attiecību sākumā esi kautrīgs, bet, kad atvērsi savu sirdi, viss kļūs vienkārši lieliski!

Variants C
Tu esi ļoti kaislīgs cilvēks! Apkārtējos tava kūsājošā enerģija burtiski pievelk kā magnēts. Tu esi temperamentīgs un gatavs dažādiem eksperimentiem, tāpēc tavas attiecības nekad nav garlaicīgas. Vienīgā bīstamība – tu ļoti ātri iemīlies, tāpēc var gadīties apdedzināties. Esi piesardzīgs!

Variants D
Tu esi vienmīlis. Kad iemīlies, visas domas velti tikai šim vienam cilvēkam. Tu nespēj pat domāt par kaut ko citu! Bet var gadīties, ka tavas sajūsmas objekts to pat nezina… Sper pirmo soli, lai nenāktos ciest veltīgi!

loading...