Āgenskalna sprādzienā pazudušais kaķis brīnumaini atradies

05-01-2021


Bija visai maza cerība, ka ģimene atkal ieraudzīs kaķi Fordiku, kurš pazuda 30. decembrī Āgenskalnā dzīvojamā namā notikušajā gāzes sprādzienā.

Taisija un viņas tuvinieki darīja visu iespējamo, lai mīluli atrastu. Var teikt, ka Fordiks šīs nedēļas laikā kļuva par īstu interneta slavenību.

Visiem meklētājiem – gan reālajā dzīvē, gan soctīklos – milzīgu prieku sagādājis Taisijas jaunākais ieraksts, ka mīlulis atradies sveiks un vesels vairākas dienas pēc notikušās nelaimes.

“Lūdzu, dalieties ar šo ziņu pēc iespējas plašāk. Trūkt vārdu, milzīgs paldies visiem, kuri ticēja, palīdzēja, nepārstāja ticēt, katrai labajai dvēselei. Tagad visa ģimene ir atkal kopā, vēlreiz milzu paldies,” raksta aizkustinātā sieviete.Kā ziņots, naktī uz pagājušo ceturtdienu pēc sprādziena izcēlās ugunsgrēks trīsstāvu dzīvojamā mājā Rīgā, Melnsila ielā 2.

Ugunsdzēsēji izsaukumu uz notikuma vietu saņēma pulksten 1.22, bet pulksten 3.40 degšanu izdevās lokalizēt.

Ierodoties pussagruvušajā ēkā Melnsila ielas un Ļermontova ielas stūrī, ugunsdzēsēji konstatēja, ka deg daļēji nobrukušā nama otrais un trešais stāvs un jumta konstrukcijas.

Tika sākta konstrukciju pārbaude un dzēšanas darbi. Uz vietas strādāja 40 ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot 11 specializētos transportlīdzekļus.

Cilvēki pussagruvušajā ēkā tika meklēti, periodiski organizējot klusuma brīžus, lai varētu sadzirdēt, ja zem drupām palikušie sauc pēc palīdzības. Tieši šādā veidā vienu cilvēku drupās izdevās atrast. Kopumā nelaimē ir cietuši seši cilvēki, viens gājis bojā, bet piecas personas no ēkas evakuētas.

Ugunsdzēsējiem izdevās izglābt arī sabrukušajā mājā iesprostotu kaķi, kurš piederēja citai ģimenei, bet Fordiks paspēja izmukt un kādu laiku acīmredzot klaiņoja tuvākajā apkārtnē.

loading...