Afirmācijas mīlestības piesaistīšanai. Īpaši noder sievietēm!

27-10-2022

Mīlestības afirmācijas var palīdzēt izveidot laimīgas un stipras attiecības. Kā tas darbojas un ko vajag pateikt katru dienu, lasiet šajā rakstā.

Afirmācijas ir plaši izplatītas kā viens no psiholoģijas paņēmieniem. Tās ir formulas, kuru pastāvīgs atkārtojums veicina vēlmju materializāciju. Afirmācijas mīlestībai ir frāzes, kas palīdzēs ieprogrammēt mīlas panākumus dzīvē.

Katram veids, kā atrast ideālo partneri, var būt individuāls. Tomēr psihologi apgalvo, ka mīlestības afirmācijas atklāj cilvēkā kaut ko jaunu.Kā darbojas afirmācijas mīlestībai un laimei

Psihologi apgalvo, ka ar to frāzi, ko cilvēks atkārto, viņam jādzīvo. Piemēram, atkārtojot “es ar mīlestību domāju par sevi un savu dzīvi”, cilvēkam ir jāiedomājas tas, kā mīlestība izpaužas viņa dzīvē. Tā var domāt par tuviem cilvēkiem, ģimeni, mīļoto, vīru vai cilvēku, kurš šķiet simpātisks.

Piemēram, ja izmantojat afirmāciju “es esmu skaista, mans ķermenis ir pievilcīgs”, tas ir jāiztēlojas, jāiedomājas sevi skaistā apģērbā un brīnišķīgā vietā. Tad rodas izpratne par savu pievilcību.

Bet nevajadzētu gaidīt rezultātus jau pēc vienas dienas. Rezultāts noteikti būs. Taču, lai to sasniegtu, jāveic vingrinājumi ar afirmāciju atkārtošanu vismaz vairākas reizes.

Afirmācijas par mīlestību sievietēm

Lūk, desmit populārākās frāzes, kuras jāatkārto, lai sakārtotu personīgo dzīvi.

Es esmu pievilcīga un interesanta, tāpēc patīku vīriešiem.

Es esmu skaista un gudra, tāpēc esmu īstas mīlestības cienīga.

Drīz es satikšu lielisku vīrieti.

Es pieņemu ikvienu cilvēku tādu, kāds viņš ir. Es esmu gatava runāt ar jebkuru.Es izbaudu sevi.

Es iedvesmoju cilvēkus.

Es mīlu un esmu mīlēta.

Es atdodu mīlestību, un es saņemu mīlestību.

Es ļauju sev izjust siltumu pret cilvēkiem.

Es uztveru citu cilvēku jūtas.

Kā pareizi izrunāt mīlestības afirmācijas

Šīs frāzes jāsaka skaļi, atrodoties vienatnē. Nekautrējieties – izrunājiet tās skaļi un skaidri, lai maksimāli efektīvi nosūtītu pieprasījumu Visumā. Labāk to darīt divreiz dienā, jo vislabāk tās iedarbojas pirms gulētiešanas un no rīta.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Afirmācija skaistumam, veiksmei un veselībai. Sāc ar to katru dienu!

Ko mums māca slavenās Luīzes Hejas afirmācijas?

Modē runāt par afirmācijām. Bet ko tās īsti nozīmē?

Afirmācijas deguna formu neizmanīs, bet attieksmi pret to gan!

loading...