“Bija milzīgs nespēks.” Slavenais profesors Danilāns saslimis ar Covid-19

05-01-2021

Slavenais profesors Anatolijs Danilāns un viņa kundze Irēna Danilāne saslimuši ar jaunā koronavīrusa izraisīto saslimšanu; turklāt pazīstamais dakteris ar komplikācijām nogādāts slimnīcā, vēsta “Privātā Dzīve”.

“Paldies, nu jau jūtos daudz labāk. Joprojām gan esmu slimnīcā, taču pēc dažām dienām mani rakstīs ārā,” ar labām ziņām dalījies profesors, piebilstot, ka kopumā slimnīcā pavadījis divas nedēļas.

Par laimi Danilānam nav bijusi nepieciešama mākslīgā plaušu ventilācija. “Paldies Dievam, ar mani tik traki nebija. Jā, bija liels nespēks, klepus, drudzis, bija jālieto antibiotikas. Bet nu jau viss ir labi. Esam te palātā vairāki veči, ir vismaz, ar ko parunāt.”

“To, ka kaut kas ar mani nav kārtībā, sapratu pēc tā, ka man bija ļoti liels nespēks. Parasti tāda man nav. Tad sāku domāt, ka, iespējams, esmu saķēris kovidu, jo tomēr pa visām poliklīnikām pieņemu pacientus. Aizgāju nodot analīzes. Tās manas aizdomas arī apstiprināja. Man ieteica gulties slimnīcā, jo tomēr plaušu karsonis nav joka lieta,” slimības simptomus raksturoja pieredzējušais ārsts.

Inficējusies ar Covid-19 bija arī Anatolija Danilāna kundze Irēna, kurai slimības gaita bija daudz vieglākā formā.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Pirmajā nedēļā vakcīnu pret Covid-19 saņēmuši 2243 cilvēki

Pandēmiju paredzējusī astroloģe: “Covid-19 vakcīnu neatklās, ar vīrusu būs jāsadzīvo”

loading...