Dzimšanas dienas horoskops. Visas astroloģiskās nozīmes!

29-09-2017

Laimīgā krāsa
rudens_pukes

Zilā ir laimīgā krāsa tiem, kuri dzimuši 29. septembrī un Svaru zīmē kopumā.

Zilā krāsa apzīmē atvērtību un simetriju. Šo krāsu vajadzētu ieviest Svaru apkārtnē, lai tas būtu apģērbā vai interjera dizainā.

Tie cilvēki, kuru zīmes krāsa ir Zilā, ir patiesi un vaļsirdīgi cilvēki, kuri meklē iekšējo mieru un dzīvi brīvu no spriedzes un stresa. Zilā krāsa simbolizē stabilitāti un mieru. Tā ir viena no biežāk izvēlētajām mīļākajām krāsām.

Citas Svariem labvēlīgas krāsas ir rozā un zaļā.

Dzimšanas Akmens. Dzimšanas akmens Svariem, kuri dzimuši 29. septembrī, ir opāls.

Opāls simbolizē šķīstumu un godīgumu. Šo zodiaka dzimšanas akmeni vajadzētu izmantot visās rotaslietās, kuras tiek regulāri valkātas. Uzskata, ka tas atbrīvo radošo ģēniju.

Vēl viens dzimšanas akmens, kurš tiek uzskatīts par vērtīgu Svaru zīmē dzimušajiem, ir nefrīts, kurš simbolizē finansiālo viedumu un praktisko attapību.

Raksturīgā Puķe. Roze ir 29. septembrī dzimušo pārstāvošā puķe. Roze ir viens no tiem augiem, kuri apzīmē uzticību un lojalitāti. Šo zodiaka puķi varētu izmantot dāvanās un aksesuāros. Šis bieži sastoptais mīlestības simbols var ietvert dažādas nozīmes un būt ar dažādās krāsās.

Citi augi saderīgi ar Svaros dzimušajiem ir visa veida augļu koku ziedi.

Simboliskais metāls. Simboliskais metāls tiem, kuri dzimuši 29. septembrī, ir bronza.

Šis metāls simbolizē viedumu un neizsmeļamu spēku. Šo zodiaka metālu vajadzētu izmantot visa veida rotaslietās, kuras tiek bieži nēsātas.

Bronza saistīta ne tikai ar finansiālo bagātību, bet arī ar mākslu un karadarbību. Tiek uzskatīts, ka tas ietekmē zināšanas un radošumu, tas arī ir ietekmējis civilizācijas un cilvēku progresu cauri vēsturai.

Vēl viens metāls, kurš tiek uzskatīts par labvēlīgu Svaros dzimušajiem, ir varš.

29. septembra raksturojums un statistika. Piedzimt 29. septembrī nozīmē tikt apveltītam ar uzmanību, iecietību, ideālismu un jūtīgumu. Numeroloģija priekš 29. septembra ir skaitlis 2. Šis skaitlis apzīmē līdzsvaru un partnerattiecības. Tas apzīmē vēlmi pēc harmonijas un miera. Svari asociēti ar šo numuru var kļūt par lieliskiem mediatoriem un ar vecumu viņi kļūst tikai viedāki, maigāki un pārsteidzoši saudzīgi pret citiem cilvēkiem.

29. septembrī Svaros dzimušas slavenības: Horācijs Nelsons, Migels de Servantess, Madelaina Kāna, Zaharijs Levi.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5
loading...

1 Comment

  1. Anete 29.09.2017 at 09:31 - Atbildēt

    Horoskopi, laika zīmes, ticējumi, dažādi dievi un arī Latvijas valdība – vari ticēt, vari iesmīkņāt. Sen zināms, ka tautas gudrībā “zem stāvoša akmens ūdens netek” paslēpta dziļa jēga. Dažādi garīgi vingrinājumi un prakses der un darbojas, lai cilvēks saprastu, ko grib, nospraustu mērķi un ceļā nezaudētu orientierus. Tomēr – jāiet uz mērķi būs vien pašam, katru soli, katru mirkli.
    Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 20 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Tu vari? Ko tu darītu, ja iegūtu 100 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā https://goo.gl/bwjgTL