Dzimšanas dienas horoskops. Visas astroloģiskās nozīmes!

29-09-2017

Mīlestība un saderība 29. septembra zodiakam
rudens_pukes

Mīlnieki, kuri dzimuši 29. septembrī, ir romantiski un uzticīgi. Viņus piesaista entuziastiski un radoši cilvēki, uz kuriem var paļauties tikpat ļoti, cik uz viņiem. Tu vari iekarot Svaru sirdi, ja esi tikpat uzticams un sirsnīgs kā viņi. Esot viens, šīs zīmes īpašnieks koncentrē savu enerģiju uz personīgo izaugsmi un nesteidzas atrast jaunas attiecības, ja nejūt, ka tas būtu jādara.

Kaislīgs mīlnieks ar noslieci uz greizsirdību, kad ir traki iemīlējies. Viņi savam mīļotajam piedāvā visu, kas viņiem ir un pretī pieprasa to pašu. Viņi dažreiz ir neparedzami un grūti izprotami mīlestībā. Maigi un mīloši sapņotāji tagad, bet kad pienāk brīdis, pierāda sevi, kā ļoti veltītu savai ģimenei un būs gatavi upurēt lielāko daļu savu sapņu, mīļoto dēļ. Viņi ir vissaderīgākie ar tiem, kuri dzimuši 2., 5., 9., 11., 14., 18., 20., 23., 27., un 29. datumā.

29. septembrī dzimušos cilvēkus visvairāk piesaista otras divas gaisa elementa zīmes: Dvīņi un Ūdensvīrs, jo viņiem mēdz būt tāds pats skatījums uz dzīvi. Mīlestībā Svari nepārtraukti meklē ziņķārīgu un radošu partneri, kurš dzīvi var padarīt mazliet interesantāku, paplašināt viņa skatījumu uz dzīvi un to vislabāk var nodrošināt Ūdensvīrs. Visnesaderīgākie cilvēki ir tie, kuri dzimuši Auna zīmē.

Laimīgā krāsa, akmens, metāls… Nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5
loading...

1 Comment

  1. Anete 29.09.2017 at 09:31 - Atbildēt

    Horoskopi, laika zīmes, ticējumi, dažādi dievi un arī Latvijas valdība – vari ticēt, vari iesmīkņāt. Sen zināms, ka tautas gudrībā “zem stāvoša akmens ūdens netek” paslēpta dziļa jēga. Dažādi garīgi vingrinājumi un prakses der un darbojas, lai cilvēks saprastu, ko grib, nospraustu mērķi un ceļā nezaudētu orientierus. Tomēr – jāiet uz mērķi būs vien pašam, katru soli, katru mirkli.
    Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 20 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Tu vari? Ko tu darītu, ja iegūtu 100 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā https://goo.gl/bwjgTL