Dzimšanas dienas horoskops. Visas astroloģiskās nozīmes!

29-09-2017

Vairāk par 29. septembrī dzimušajiem:

rudens_pukes

Cilvēki dzimuši 29. septembrī ir saprotoši, graciozi un arī ir lieliski komunikācijā un komandas darbā. Gluži kā īsti Svari, viņi ir apdomīgi un pieņemoši. Tad, kad viņi necenšas glābt pasauli, viņiem patīk atpūsties un izbaudīt labu izklaidi. Viņiem nepatīk šaubīties un tas, ja viņos neieklausās. Šajā zīmē dzimušie vislabāk jūtas savu partneru kompānijā.

Pozitīvās iezīmes: pieklājīgi un laipni, šie cilvēki ne tikai palīdz visiem, bet ir arī ļoti godīgi. Svaru cilvēki parasti ir oriģināli un centīgi. Viņi pabeidz jebkuru uzdevumu ar neticamu mieru, līdz ar to viņi, šķiet, vienmēr atrod pragmatisku veidu, kā padarīt savu darbu vieglāku un ātrāku. Šajā zīmē dzimušie spēj arī viegli pielāgoties dažādām vidēm.

Negatīvās iezīmes: Virspusēji un brīžiem savtīgi, par spīti viņu slavai, kā vislīdjūtīgākajiem cilvēkiem. Šīs zīmes īpašnieki mēdz būt spēcīgi pretinieki tiem, no kuriem, viņuprāt, viņi nesaņem pienācīgu cieņu.

Dažreiz viņi var būt lielīgi un pat rīkoties neuzticīgā un ar laiku nepiesardzīgā veidā, noliedzot labus izskaidrojumus vai ātrus labojumus tikai tāpēc, ka viņš nav tas, kurš par to iedomājās pirmais.

Mīlestība un saderība 29. septembra zodiakam – nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5
loading...

1 Comment

  1. Anete 29.09.2017 at 09:31 - Atbildēt

    Horoskopi, laika zīmes, ticējumi, dažādi dievi un arī Latvijas valdība – vari ticēt, vari iesmīkņāt. Sen zināms, ka tautas gudrībā “zem stāvoša akmens ūdens netek” paslēpta dziļa jēga. Dažādi garīgi vingrinājumi un prakses der un darbojas, lai cilvēks saprastu, ko grib, nospraustu mērķi un ceļā nezaudētu orientierus. Tomēr – jāiet uz mērķi būs vien pašam, katru soli, katru mirkli.
    Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 20 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Tu vari? Ko tu darītu, ja iegūtu 100 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā https://goo.gl/bwjgTL