Dzimšanas dienas horoskops. Visas astroloģiskās nozīmes!

29-09-2017

rudens_pukes

Elements: Gaiss. Šis elements apzīmē mobilitāti un emocionālo attapību, ar kuru ir apveltīti 29. septembrī dzimušie. Tas apzīmē draudzīgu un elastīgu personību, kurš bieži vien savieno cilvēkus.

Laimīgā diena: Trešdiena. Šo dienu pārvalda Merkūrs, kurš simbolizē gludumu un veiklību. Tas arī identificējas ar Svaru bezrūpīgo raksturu.

Laimīgie skaitļi: 4, 5, 16, 17, 22.

Moto: “Es līdzsvaroju!”

Vairāk par 29. septembrī dzimušajiem lasi nākamajā lapā!

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5
loading...

1 Comment

  1. Anete 29.09.2017 at 09:31 - Atbildēt

    Horoskopi, laika zīmes, ticējumi, dažādi dievi un arī Latvijas valdība – vari ticēt, vari iesmīkņāt. Sen zināms, ka tautas gudrībā “zem stāvoša akmens ūdens netek” paslēpta dziļa jēga. Dažādi garīgi vingrinājumi un prakses der un darbojas, lai cilvēks saprastu, ko grib, nospraustu mērķi un ceļā nezaudētu orientierus. Tomēr – jāiet uz mērķi būs vien pašam, katru soli, katru mirkli.
    Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 20 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Tu vari? Ko tu darītu, ja iegūtu 100 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā https://goo.gl/bwjgTL