Dzimšanas dienas horoskops. Visas astroloģiskās nozīmes!

29-09-2017

rudens_pukes

Ja tu esi dzimis 29. septembrī vai arī tevi interesē kāds, kuram šajā datumā ir dzimšanas diena, šeit tu vari izlasīt visas tā astroloģiskās nozīmes. Šeit tu vari izlasīt visu, kas tev ir jāzina par šo dienu un tās zodiaka zīmi, Svariem, sākot no mājas un elementa, beidzot ar valdošo planētu, rakstura iezīmēm un mīlestības dzīves uzvedību.

Astroloģiskais simbols: Svari. Šī horoskopa zīme ir cilvēkiem, kuri dzimuši no 23. septembra līdz 21. oktobrim. Tā apzīmē stabilitāti caur smagu darbu, līdzsvarotu dabu un taisnīguma izjūtu.

Pretējā zīme: Auns. Tas nozīmē, ka šī zīme un Svari savā ziņā papildina viens otru un astroloģiskajā ritenī atrodas viens otram pretī, kas apzīmē naivumu un attapību – sava veida līdzsvarošanu starp abiem.

Modalitāte: Kardināla. Šī īpašība raksturo produktivitāti un apdomu, kurš piemīt 29. septembrī dzimušajiem un cik intuitīvi viņi ir vispārēji.

Valdošais nams: Septītais nams. Šis nams pārvalda tavas partnerattiecības, lai arī tas būtu attiecināms uz tavu radinieku vai biznesa partneri. Tas izskaidro nozīmību, kuru ikkatri Svari piešķir apkārtējajiem cilvēkiem, kuri var palīdzēt īstenot viņu patieso mērķi.

Valdošā planēta: Venēra. Tiek uzskatīts, ka šī planēta ietekmē mīlestību un neatkarību. Venēra iedvesmo mākslu un māskliniekus. Tiek uzskatīta par “iņ” pusi, bet Marss par “jaņ” pusi.

Lasīt tālāk: 1 2 3 4 5
loading...

1 Comment

  1. Anete 29.09.2017 at 09:31 - Atbildēt

    Horoskopi, laika zīmes, ticējumi, dažādi dievi un arī Latvijas valdība – vari ticēt, vari iesmīkņāt. Sen zināms, ka tautas gudrībā “zem stāvoša akmens ūdens netek” paslēpta dziļa jēga. Dažādi garīgi vingrinājumi un prakses der un darbojas, lai cilvēks saprastu, ko grib, nospraustu mērķi un ceļā nezaudētu orientierus. Tomēr – jāiet uz mērķi būs vien pašam, katru soli, katru mirkli.
    Ne katrs var atļauties nopirkt salonā jaunu auto, dzīvesvietu bez īrēšanas un banku verdzības uz 20 gadiem. Izvēlēties sev dzīves partneri tādu, kāda patīk, nevis tādu, kādu vari atļauties. Tu vari? Ko tu darītu, ja iegūtu 100 miljonus eiro? Vai spēj iztēloties savu dzīvi pēc tam? Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā BMW kā trolejbusā https://goo.gl/bwjgTL