21. janvāra Pilnmēness. Ko darīt, lai izvairītos no stresa un gūtu labumu?

21-01-2019

pilnmeness222

Pilnmēness un aptumsumu dienās svarīgi ievērot piesardzību un ieklausīties arī astrologu padomos, lai šī un tuvākās dienas aizritētu veiksmīgi. 21. janvāris var daudziem kļūt par zīmīgu dienu, ja nenolaidīsi rokas un parūpēsies par savu labklājību.

21. janvāra Pilnmēness noritēs Lauvas zvaigznājā un skars jūtu sfēru. Debess ķermeņu ietekme būs īpaši spēcīga, tāpēc astrologi iesaka apvaldīt emocijas un atturēties no rupjības. Šajā diennaktī jebkurai rīcībai būs sekas nākotnē, tāpēc jārīkojas apdomīgi un jāuzticas savai sirdij.

Janvāra Pilnmēness īpatnības
Lauvas zvaigznāja ugunīgās iezīmes ietekmēs jūtas un emocijas. Mēness un Lauvas mijiedarbība var kļūt par iemeslu dažādām domstarpībām un konfliktiem, tāpēc vēlams sekot līdzi pašsajūtai un neļauties negatīvām domām.

Pirmdien nav izslēgtas domstarpības ar apkārtējiem cilvēkiem, un no tām spēcīgo emociju dēļ reizēm būs grūti izvairīties. Nav izslēgts arī apmāns pārmērīgas uzticēšanās dēļ, kā arī aizkaitināmība, īpaši jūtīgiem cilvēkiem.

Ko darīt 21. janvārī?
Pavadi laiku vienatnē. Atrodi laiku, lai ļautos pārdomām, atpūstos no trokšņa un pūļa. Pat dažas klusumā pavadītas minūtes ļaus saglabāt iekšējo līdzsvaru. Šādas pauzes laikā vari pārdomāt plānus, rast atbildes uz aktuāliem jautājumiem un samazināt trauksmes līmeni.

Atrisini konfliktus. Lauvas zīmes ietekmē būs iespēja atrisināt konfliktus, atvainoties par nepiemērotu izturēšanos un atjaunot harmoniju ģimenes attiecībās. Atteikšanās no dusmām un agresijas ļaus uzlabot garastāvokli, bet vēlme mainīt kaut ko uz labu ļaus turpmāk nepieļaut kļūdas attiecībās ar tuviem cilvēkiem.

Atbrīvojies no bailēm. Iekšējās barjeras, kas traucē laimīgai dzīvei, var labi pārvarēt tieši pilnmēness dienās. 21. janvārī var atrast veidus, kā tikt vaļā no trauksmes un saprast, kādas tieši personiskās bailes tev traucē, lai no tām atbrīvotos uz visiem laikiem.

Palīdzi. Savstarpēja palīdzība un nesavtīgs atbalsts ne tikai palīdzēs uzlabot garastāvokli un mazināt trauksmi, stresu un agresiju, bet arī piesaistīs dzīvei veiksmi. Palīdzi tiem, kuriem tas nepieciešams, un labie darbi atgriezīsies pie tevis!

Sporto. Pilnmēness dienā vēlamas vieglas fiziskas slodzes, tostarp pastaigas svaigā gaisā, vingrošana un pat norūdīšanās. Ņem vērā savu fizisko stāvokli, lai izslēgtu pārpūli.

Sāc jaunu projektus. Pilnmēness laiks ir piemērots drosmīgu ideju ieviešanai dzīvē. Ilgi izsapņotie plāni, pateicoties Lauvas spēcīgajai enerģijai, šajā pirmdienā var kļūt par realitāti. Šī zīme dāvā vēlēšanos radīt un rīkoties, tāpēc nevajag atlikt uz rītdienu to, ko vari izdarīt jau šodien.

Ko nedarīt pilnmēnesī?
Neiesaisties konfliktos. Pilnmēness ietekmē emocijas, tāpēc sīki strīdi var pāraugt lielos konfliktos.

Šajā diennaktī svarīgi sekot līdzi garastāvoklim un neļaut bēdīgām domām sevi ietekmēt.

Lieki netērē naudu. Var rasties vēlēšanās iztērēt vairāk naudas nevajadzīgām lietām vai sastapties ar apmānu. Astrologi iesaka šajā dienā neņemt kredītus un pat atteikties no darījumiem, ja nav pārliecības par pārdevēja godaprātu. Toties vēlami rituāli naudas piesaistīšanai un labklājības nodrošināšanai.

loading...