2023. gadā lieli pārbaudījumi gaida trīs horoskopa zīmes

26-09-2022

Astrologi prognozē, ka no 2023. gada janvāra liktenis gatavos īstus pārbaudījumus trim zodiaka zīmēm. Tie būs saistīti ar karjeru, personisko dzīvi un pat ar veselību.

Ūdensvīrs

Šīs zodiakālās zīmes pārstāvjus gaida pārdzīvojumi personiskajā dzīvē – attiecības var tikt pārbaudītas, jo pāris būs spiests kādu laiku dzīvot lielā attālumā viens no otra.

Astrologi apgalvo, ka, visticamāk, jums nāksies risināt attiecību problēmas, sākot ar 2023. gada februāri.Dvīņi

Jums 2023. gads sagatavojis lielas izturības pārbaudes. Neskatoties uz to, ka kopumā tas būs veiksmīgs un nesīs labu peļņu, jums būs jāskrien kā vāverei ritenī.

Būs daudz birokrātisku jautājumu, ko jums nāksies risināt patstāvīgi. Tāpat būs arī ar vadītāja lomu: iespējams, jūs ieņemsiet priekšnieka amatu un jums būs jāvada procesi. Un tas nav viegli!Lauva

Lauvām jārūpējas par veselību, lai nesaņemtu ziņas par kādu nepatīkamu diagnozi. Viss atrisināsies, bet būs jāstaigā pa ārstu kabinetiem, jānodod dažādas analīzes un jāpārdzīvo par rezultātiem. Neraugoties uz to, ka šis periods būs tik nepatīkams, tas drīz beigsies un jūs atrisināsiet visas savas problēmas.

LASI ARĪ ŠOS RAKSTUS!

Neuzvaramie. Vai esi starp horoskopa zīmēm, ar kurām labāk nestrīdēties?

Jau zināms, kuras horoskopa zīmes būs lielākie veiksminieki OKTOBRĪ

Kuras horoskopa zīmes ir labākie draugi? + Vēl pieci draudzības horoskopi

loading...